Gábi se nebojí zeptat: Jak uspokojit rukou muže lépe, než to dovede on sám? | Pro ženy | Blesk.cz

Gábi se nebojí zeptat: Jak uspokojit rukou muže lépe, než to dovede on sám?

VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ
21. ledna 2017 | 06:00

Říká se, že žena nikdy nemůže udělat rukou muži lépe, než jak to dokáže udělat on sám. Muži vědí, kde silně zmáčknout, jak rychle pohybovat rukou, což žena netuší. Sexkoučka Julie Gaia Poupětová tento mýtus vyvrátila. Jak být v této disciplíně lepší než muži sami?

„Má desetiletá zkušenost potvrzuje, že zcela jednoznačně mohou ženy udělat takto mužům lépe než oni sami. Něco se od nich samozřejmě naučit můžeme. Učím ženy takové cvičení, protože většinou nevíme, jak silně za penis vzít. Delší penisy vyžadují intenzivnější stisk. Hlavně na začátku, když páry začínají s masážemi, větší penisy bývají méně citlivé,“ prozradila sexkoučka Poupětová.

Je tedy nutné, aby partneři mezi sebou komunikovali. „Učím ženy, aby se naučily obejmout partnerův penis a požádat ho, aby přes jejich ruku zkusil masturbovat, zkrátka dělat to, co běžně dělá sám se sebou. Na základě toho doteku od muže konečně pochopí, jak silně mají penis tisknout. Mnohdy se diví a zároveň je to krásné a vzrušující intimní cvičení, které ženy naladí a zvedne jim sebevědomí. To je mimochodem jedna z věcí, pro které si na naše kurzy ženy chodí."