Gábi se nebojí zeptat: Podívejte se, jak sexkoučka učí masáž penisu | Pro ženy | Blesk.cz

Gábi se nebojí zeptat: Podívejte se, jak sexkoučka učí masáž penisu

24. ledna 2017 | 06:00

Sexkoučka Julie Gaia Poupětová vyučuje ve svých kurzech Umění potěšit muže také masáž penisu. Je to jedna z nejoblíbenějších částí lekcí. Dostanete do ruky pomůcku a sexkoučka vás bude učit různé fígle a hmaty, podobně jako v našem videu.

Sexkoučka mi vysvětlila, že její modely penisů jsou v délce patnáct centimetrů, což je průměrná délka penisů českých mužů a vesměs i evropských mužů. Asijci mají menší velikosti, a černoši naopak větší, ovšem není to pravidlo. „Na modelu penisu ukazuji ženám základy anatomie, upozorňuji na citlivá místa, třeba i mimo penis, kde je mužům příjemné, když se jich dotýkáte,“ vysvětlila Julie Poupětová.

„Řada hmatů, které ukazuji, jsou na uzdičce, kterou najdete u žaludu na spodní straně, tedy směrem k mužovým nohám. Jeden z exkluzivních hmatů se nazývá duha. Při něm musíte stáhnout hodně předkožku, žalud si podepřete prsty, zatímco dlaní tlačíte proti nim a zároveň po uzdičce přejíždíte. Je to skvělý hmat, protože se dá používat v jakékoli fázi ztopoření penisu, na všechny tento hmat působí. Když je měkký, tak se nemusíte bát trochu víc přitlačit a jít do hloubky,“ předvedla nám sexkoučka Julie.

 • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ