Pátek 29. září 2023
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Polojasno 24°C

5 věcí, které po sexu za žádnou cenu nikdy nedělejte!

 • 29. března 2022 | 06:00

  Kdo by neměl rád sex plný vášně a bombastický orgasmus? Ale bohužel mnoho z nás dělá kolem milování také spoustu chyb, které nám mohou zážitek zkazit.

  Co byste po sexu rozhodně neměla dělat? Možná vás některé věci překvapí...

 • Zapomenout se vyčurat


  Autor: shutterstock
  I kdybyste měla vycedit jen kapičku, čurání po sexu je nejlepší prevencí proti zánětu močového měchýře. Když se totiž penis spojí s vaginou, můžou bakterie vniknout do močového měchýře. Klidně se chvilku pomazlete, nemusíte vyběhnout těsně po sexu, ale do hodinky by to bylo záhodno.

  Podívejte se na rozhovor o ženské sexualitě:

  Video se připravuje ...
  Nejsi v tom sama: Se sexexpertkou o ženské sexualitě a schopnosti dosáhnout orgasmu • VIDEO: Videohub

 • Směr utírání


  Autor: shutterstock.com
  Vagina i celý orgán jsou po sexu mírně nateklé a mnohem citlivější. Na tkáni mohou být také malé oděrky, a celá tato oblast je tak náchylnější k infekcím. Nejdete-li na záchod pouze čurat, nezapomínejte se vždy utírat směrem ven, aby se náhodou na vaše citlivá místa nezanesla nebezpečná bakterie.

 • Používat mýdlo


  Autor: Shutterstock.com
  Možná budete mít po sexu nutkání se vysprchovat a pěkně vymydlit mýdlem. To není nutné, a dokonce byste mohla sliznice ošklivě podráždit. Vagina má krásnou samočisticí schopnost a použitím mýdel si jen vysušujete sliznice. Stačí čistá voda.

 • Sexy prádélko


  Autor: shutterstock
  Pokud máte bavlněné, potom je všechno v pořádku, protože to je prodyšné, ale nylonové nebo jinak syntetické rozhodně raději odložte. Po sexu bude váš klín sálat teplotou a může být i zvlhlý, tudíž v neprodyšném prostředí umělého prádla by mohl vytvořit hotovou líheň bakterií.

 • Na bublinkovou lázeň zapomeňte


  Autor: Profimedia.cz
  Je velice lákavé jít se pěkně prohřát do bublinkové lázně a společně s partnerem se tam oddávat ještě dalším sexy něžnostem. Kvůli zcitlivění sliznic je tu ale opět ten stejný problém. Do vody se dostanou bakterie z celého těla – vašeho i partnerova – a mohly by se dostat i tam, kam rozhodně nechcete.

Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...