Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 19°C

Pozor! Víme, co na nás muži při sexu nikdy nepřehlédnou!

 • Čeho si muži při sexu na nás nejvíce všímají?
  13. června 2016 | 16:00
  Nemám náhodou druhou bradu? A co ten faldík na břichu, nevšimne si toho? Ano, při sexu se nám hlavou honí spoustat myšlenek na to, jak asi vypadáme. Proto se často neumíme pořádně uvolnit, nedokážeme vytěsnit to, že nevypadáme jako z glamour magazínu. Jenže nedokonalosti našeho těla je to poslední, co vnímají. To, co je upoutá, čeho si všímají, a to, jak se jim zaryjete do paměti, souvisí spíš s tím, jak si to dokážete užít.
 • Vaše iniciativa

  Autor: Shutterstock
  Pokud bude muset váš partner celou noc „odmakat“, tak to na něj asi jako milenka moc velký dojem neuděláte. Jen tak otálet a vyčkávat, co udělá muž, a sama nijak nezapojovat svou iniciativu, to vás moc vysoko v žebříčku neposune. Takhle si bude myslet, že nemáte vůbec zájem, a to je něco, co se rozhodně nedá přehlédnout. Zkuste aspoň pomoci mu při svlékání, otočit ho na záda a hupnout na něj!
 • Nezapomeňte na pohyby!

  Autor: Profimedia.cz
  Stejně jako iniciativa, tak i to, jak v posteli reagujete na jeho přítomnost, dotyky a pohyby, je nezapomenutelné a muži to zaznamenají a ohodnotí. Pokud ho budete omotávat jako liána, užívat si toho, jak se vaše kůže dotýká jeho, potom mu bude jasné, že po něm toužíte. Mrtvola bez kapky života, strnulá a chladná – co si budeme povídat, vám by se to také nelíbilo!
 • Váš pohled

  Autor: Profimedia.cz
  Možná si to ani neuvědomujete, ale vaše oči jsou strašně čitelné a z pohledu se dá hodně vyvodit. Muži nejsou zase tak nevšímaví, jak si o nich často myslíte. Pokud si budete se zájmem prohlížet jeho nahé tělo nebo se mu budete dívat do očí, potom je všechno v pořádku. Klopení očí, těkání nebo pohled „do blba“, to bude naznačovat znuděnost, přílišný ostych. Může se také zdát, že začínáte pochybovat, jestli právě v ten daný okamžik děláte dobře, a to člověku nepřidá.
 • Rytmus vašeho dechu

  Autor: Shutterstock
  Nemusíte dýchat tak, jako byste zrovna doběhla maraton nebo tramvaj, záleží na vaší kondici, ale zvýšená frekvence dechu a jeho prohlubování jsou jasným znakem, že jste vzrušená a nemůžete se dočkat toho, co přijde. Horký dech na partnerově krku a uchu a vzrušené šeptání, to nezapomene!
 • Sexy prádlo a hladké oholení

  Autor: profimedia.cz
  Oni si všimnou, samozřejmě. Pokud nejste oholená, nevadí jim to, ale všimnou si – stejně tak, jako když na sobě máte sexy prádélko. Ocení především to, že jste se na ně připravovala. Pokud jde o spontánní záležitost, pak je jasné, že nebyl čas na přípravy.

Diskuse ke článku
.