Sobota 3. června 2023
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor
Jasno 20°C

Opravdu jste jediná, která ještě nezkusila švédskou trojku?

 • 24. března 2016 | 06:00

  Není to lež. Švédská trojka absolutně vede v žebříčcích sexuálních fantazií. Není ovšem vždy snadné uskutečnit tuhle představu v reálném životě. Ti, kterým se to povedlo, se vesměs shodují v tom, že šlo o spontánní záležitost, kterou předem nikdo neplánoval. Že se vám to ještě vážně nestalo? To většině lidí. 

 • Studie prozradila

  Autor: shutterstock
  Vědci provedli studii na dvě stě sedmdesáti čtyřech heterosexuálních jedincích. Ukázalo se, že dvacet čtyři procent mužů a osm procent žen v životě již vyzkoušelo sex ve třech. Přitom vyzkoušet ji chtělo osmdesát jedna procent mužů a třicet jedna procent žen bylo také zvědavých. Nebránily by se takové zkušenosti. 

 • Zajímavost

  Autor: shutterstock
  Nejzajímavějším zjištěním celé studie bylo to, že muži chtěli dopředu znát tu třetí osobu, kdežto ženy většinou prohlašovaly, že to není důležité. Jedině v případě, že ony samy by byly tou třetí osobou, která by doplnila něčí postelové hrátky, bylo by pro ně důležité znát ty dva předem osobně.

 • Realita vs. fantazie

  Autor: profimedia.cz
  Sny většinou bývají hezčí než realita. Například pokud sníte o tom, že byste měla sex se dvěma muži najednou, možná stojí za to uvědomit si, že by nešlo jen o to, že vás budou oba hýčkat. Chtějí, stejně tak jako vy, abyste se jim věnovala, a pro vás to tím pádem znamená dvojitou námahu. Nebo pokud vás láká představa, že by se kromě vás s mužem ocitla v posteli ještě jedna žena, vězte, že skutečnost by vás mohla pěkně rozhodit. 

 • Nástrahy

  Švédská trojka
  Autor: shutterstock
  Musíte si také uvědomit všechny aspekty a dopady, které může vaše fantazie o sexu ve třech mít. Pokud se dáte dohromady s přáteli, může to navždy narušit vaše přátelství. Také si rozmyslete, jestli jste připravena vidět svého partnera s jinou ženou. Tento pohled totiž většina žen nerozdýchá. 

Klíčová slova:  sex, erotika, švédská trojka, fantazie, láska, vztahy
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...