Pondělí 29. května 2023
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Jasno 22°C

6 věcí, které děláme před sexem, ale mužům to nikdy nepřiznáme!

 • 13. června 2016 | 16:11
  Jen co otevřete dveře od bytu poté, co jste se svým vyvoleným strávila romantické rande na večeři u svíček, na sebe skočíte a strháte ze sebe všechno oblečení. Stop. To se většinou děje jen ve filmech. Každá žena, která je v tu chvíli alespoň trochu při smyslech, potřebuje provést pár rituálů, aby na tu chvíli byla správně naladěna. Ano, některé jsou zbytečné, ale to nám nikdo nevymluví.
 • Hladká od hlavy k patě

  Autor: Shutterstock.com
  Jsou ženy, většinou ty single, které v kabelce nosí pro všechny případy úplně všechno, holítko nevyjímaje. Co kdyby se stalo něco nepředvídaného – někde by narazily na pana Božského, se kterým by skončily u něho doma, a nebyly by oholené! To by byl přece trapas. Myslíme si (my ženy, samozřejmě). Jakmile dojde na sex, tak neupravené chloupky nedostaneme z hlavy, proto se jich raději zbavujeme.
 • Nové sexy prádlo

  sexy prádlo
  Autor: shutterstock
  Udělat dojem a vypadat sexy, to je naše snová představa, jak na muže v ložnici zapůsobit. Pro tuto příležitost si nejedna z nás suší v šuplíčku to nádherné spodní prádlo. Nějaký sexy kompletek, který jsme měly na sobě pouze v obchodě – a několikrát se v něm prohlížely doma v zrcadle. Svůj účel ale ještě nesplnil a teď právě nastává vhodná příležitost.
 • Uklidit všechno, co je vidět

  Autor: Shutterstock.com
  Pokud úklid není vaší silnou stránkou, pak jistě tu a tam po vašem bytě leží různé svršky, položené knihy, možná nějaké špinavé nádobí. Vizitka, kterou nechcete novému muži ve vašem životě předvést hned na začátku. Bleskovým pobíháním po bytě, zatímco si návštěva sundává v předsíni boty, se tak snažíte dohnat to, co jste za týden nestačila.
 • Pořádná prohlídka

  Autor: Shutterstock.com
  Je vám jasné, že tam dole to pořád vypadá stejně, jako když jste se kontrolovala naposledy, ale některé z nás se prostě musí přesvědčit. Takže pro jistotu před sexem ještě jednou prověříme naše ženské partie, aby bylo vše dokonalé. Nutno dodat, že existuje poměrně velká část žen, které si to "tam dole" ještě nikdy neprohlédly.
 • Pozor na to, co jíme

  Autor: Shutterstock.com
  Pokud se chystáme večer na rande, neexistuje z nás snad jediná, která by si nehlídala, co během celého dne sní. Nafouklé břicho nebo jiné zažívací potíže totiž nejsou vůbec nic příjemného a na klidu nikomu nepřidají. Takže fazole a podobné potraviny rázem mizí z menu.
 • Rozmluva v zrcadle

  Autor: Profimedia.cz
  Nervozita vzrůstá, okamžik sexu se blíží a vy se potřebujete jít vydýchat do koupelny. Promluvit sama sobě do duše, tak důrazně, abyste se poslechla a zklidnila se. Pokud si už totiž takhle někoho přivedete do bytu, znamená to, že vám na něm záleží. A čím víc, tím je nervozita vyšší. Pořádná promluva sama k sobě přes zrcadlo občas může pomoci.

Klíčová slova:  láska a vztahy, sex, rande, první sex
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...