Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

S kým máte sex? Výběr milence prozradí váš charakter!

 • To, jaké si vybíráte milence, o vás mnoho prozradí
  17. listopadu 2014 | 06:00

  Baví vás v posteli pořád dokola stejný typ chlapa? A je to spíš Christian Grey a jeho sbírka bičíků, nebo romantický Pan Předehra? Pokud máte pocit, že si neustále vybíráte stejný tip milence, rozhodně si nemyslete, že je to náhoda. Najděte si svůj sexuální ideál a zjistěte, co to o vás vypovídá.

 • Drsný typ s bičíkem

  Autor: Profimedia.cz
  Chlap, který vás odnese do postele na zádech, přiváže šátkem k pelesti a sem tam jednu pleskne přes zadek, láká holky, které potřebují mít pocit, že je někdo ovládá. Paradoxně to často jsou úspěšné a schopné ženy ve vedoucích pozicích, jen potřebují vyvážit chvíle, kdy vládnou ony, s chvílemi, kdy konečně někdo rozhoduje za ně. Taková úleva!
 • Něžný lenoch

  Autor: shutterstock
  Nejradši si užíváte se submisivním týpkem, který vás něžně hladí a miluje polohu na koníčka, při které se nemusí ani hnout a všechnu „práci“ za něj oddřete vy? Pak jste nabitá energií, sílu máte za čtyři, ale nemáte ji pořádně kde vybít. Alespoň v sexu se pořádně dostanete ke slovu a je po vašem. Co si takhle občas dupnout i v životě?
 • Vynalézavý intelektuál

  Autor: shutterstock
  Pro něj je sex vědecká disciplína, takže vymýšlí pořád nové polohy, praktiky, nakupuje pomůcky a vy si nemůžete vynachválit, že vás umí pořád překvapovat a nutit věci měnit. Po těchto mužích jedou ženy, které jsou líné něco vymýšlet, rády se vezou na cizí vlně, a kdyby bylo na nich, pronudily by se až do důchodu.
 • Nadupaný nadsamec

  Autor: shutterstock
  Ženy, které potřebují trochu ovládat, ale zároveň jsou dost sebevědomé, aby věděly, co chtějí, si nejvíc rozumějí s trochu egoistickým sexuálním maniakem. Baví je totiž, že je pro ně rovnocenný parťák, který si umí říct, co chce, ale nemá problém s tím, splnit jim všechno, co jim na očích uvidí.
 • Ohebný extrémista

  Autor: shutterstock
  Během sexu vás nutí stát na hlavě, sám během něj zvládne výmyk na pelesti a v jogínských polohách je nejšťastnější a vy s ním? Pak jste adrenalinová žena, která miluje výzvy, k narozeninám si přeje skok padákem a v prosinci se chodí koupat do Vltavy. Hlavně žádná nuda, ta by vás totiž zabila.
 • Všichni najednou

  Autor: profimedia.cz
  Překlikáváte z jednoho týpka na druhého a děsí vás představa, že byste se milovala jen s jedním z nich? Chcete buď všechny muže najednou, nebo ideálně chlapa, který v sobě má všechny polohy lásky a sexu? Vy asi nesnídáte chleba s máslem. Jste totiž vrcholná požitkářka, která chce od života všechno a taky to dostane. Ať to stojí, co to stojí.

Autor: MAJ
Diskuse ke článku
.