Chcete životní restart? Přihlaste se do projektu Buď fit s Dietou 2023

Chcete životní restart? Přihlaste se do projektu Buď fit s Dietou 2023
26. listopadu  2022 
 12:00

Chcete se zbavit nadváhy, shodit posledních pár kil, která se vás ne a ne pustit, nebo naopak přibrat a zesílit? Toužíte po tom naučit se jíst zdravě a objevit nové potraviny, kombinace a recepty? Rádi byste se vrhli na cvičení, ale nevíte, jak na to, a chybí vám sebevědomí? Nebo snad chcete změnit svoji vizáž? Přijďte na casting nového ročníku projektu Buď fit s Dietou, svěřte se do rukou odborníků a odstartujte změnu.

Přihlaste se i vy! Na castingu, který proběhne v lednu 2023 v Praze, se seznámíte s hlavními představiteli a výživovým specialistou generálního partnera projektu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Dozvíte se podrobnosti o projektu a bude pro vás připraveno občerstvení a malý dárek za účast. Vybraní účastníci budou provedeni celým projektem Buď fit s Dietou a seznámí se s odborníky na výživu, naučí se správně stravovat, vařit, poznají se s trenéry a lektory, kteří je navedou na cestu za zdravějším životním stylem a sebevědomím. Zažijí tedy životní restart a celkovou proměnu těla i duše.

Přihlášku na casting zasílejte na e-mail eventy@cncenter.cz, do předmětu napište heslo BUĎ FIT S DIETOU. Uveďte celé jméno, věk, výšku a váhu, kontakt (telefon a e-mail, adresu bydliště) a přiložte aktuální fotografii a krátký příběh o tom, co vás vedlo k přihlášení do projektu.

VIDEO: Podívejte se na účastnice letošního ročníku Buď fit s Dietou

Video se připravuje ...
Listopadové vydání časopisu Dieta: Buď fit s Dietou! • VIDEO: Videohub

Jaký byl poslední ročník? Před rokem jsme vybrali tři účastnice –⁠ Nicole, Táňu a Marušku, kterým se dohromady povedlo shodit bezmála 60 kg a svou hmotnost si drží. Ale kila nejsou vše. Změnily hlavně svůj životní styl, který je nyní naplňuje a baví. Jsou plné pozitivní energie a za rok, který strávily v projektu Buď fit s Dietou, navázaly mnoho nových přátelství. Nás v redakci bavila proměna holek natolik, že jsme se dokonce rozhodli vyfotit je na titulní stranu. Protože pro nás jsou hvězdy!

„Obálky a coverstory časopisu Dieta dlouhodobě patří známým a inspirativním ženám. Nicole, Táňa a Maruška možná nejsou mediálně známé, aspoň prozatím, ale rozhodně jsou obrovsky inspirativní. Proto jsme se rozhodli věnovat jim obálku listopadového čísla a já věřím, že budou svým příběhem motivovat mnoho dalších lidí ke změně životního stylu a plnění snů,“ vysvětluje Marie Makovská, šéfredaktorka časopisu Dieta.

Časopis Dieta si můžete koupit také také v on-line trafice iKiosek.cz.

Autor: redakce Dieta

Diskuse ke článku

.

Aplikace a kalkulačky

BMI
kalkulačka
Výpočet
energetického
příjmu

Jídelníčky na míru

Vyberte si jídelníček na míru
a hubněte konečně efektivněji