Pátek 8. prosince 2023
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno, déšť se sněhem -1°C

Vzrušující vánoční prádlo: Modely, ze kterých váš partner odpadne!

22. prosince 2021 | 06:00

Nikdy nepodceňujte sílu spodního prádla, protože jeho správný výběr vám dodá kuráž i pocit výjimečnosti. A kdy jindy se cítit svůdně, žensky a půvabně než v kouzelný vánoční čas? Kde koupíte to nejkrásnější smyslné prádlo, kterým svého partnera, ale i sebe absolutně odzbrojíte?

Co si ale pod vánočním prádlem představit? Rozhodně se tu nebavíme o červených modelech v odstínu do dáli křičícím a dekorovaných bílým chlupatým lemováním. Spodní prádlo à la Santa Claus, jež budí pocit vulgarity a absolutního nevkusu, nemá co do činění s luxusem hodným Vánoc.

Vánoční prádlo, ze kterého budete v úžasu nejen vy, ale i váš partner, značí rafinovanou smyslnost. Hlavní roli získala bezesporu červená v sytých i tlumenějších tmavších tónech. Jedním z nejtajemnějších je odstín burgundské – barvy vína, které se příznačně hodí ke štědrovečerní tabuli.

Příležitost však dostaly i jiné barvy značící oslavy konce roku. Kupříkladu tóny zelené, ale i krémové či zlaté. Barvy, které nejsou přílišným synonymem denního nošení. A právě proto s takovým spodním prádlem okusíte pocit výjimečnosti! Stejné pravidlo platí i pro vánoční garderobu. Vybírejte takové šaty, blůzky či sukně, které rozhodně nenosíte každý den. U stromečku totiž chceme konkurovat ozdobám, jež se na něm třpytí!

Jak se nejlépe obléknout ve sváteční dny? To se dozvíte v našich článcích:

Na intenzitě výjimečnosti přidávají i půvab krajky, průhledné materiály, samet, satén, ale i aplikace v podobě roztomilých krajek. Plejádu úctyhodných modelů nabízí kupříkladu Intimissimi, Etam, Marks & Spencer či Astratex. Brandy, které mají dlouhodobě zvučné jméno ve světě spodního prádla.

Svůdné spodní prádlo za výhodné ceny najdete na našem internetovém srovnávači Zboží Dáma.

V naší fotogalerii naleznete 40 modelů. Od kalhotek přes podprsenky po multifunkční body, která můžou nahradit i topy k sukni!

Tip na video: Jaké boty zvolit pro slavnostní příležitosti? 

Video se připravuje ...
 • VIDEO: Videohub

Autor: Žaneta Podlahová