Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Jasno 18°C

20 věcí, které nám zaručeně zvednou sebevědomí

24. září 2011 | 07:20

Horká koupel, oblíbený parfém, pořádný výstřih, načesané vlasy… Čím vším se vyzbrojujete ve chvíli, kdy si potřebujeme připadat pořádně sexy?

Nevím, jak vy, ale když chci zapůsobit, mám celý arzenál triků, jak si dodat sebevědomí a připadat si neodolatelná. Naložím se do vany plné pěny, pak se namažu něčím hodně voňavým, vyfoukám vlasy, nalíčím se a vyberu vyzývavé oblečení.

Průzkum zveřejněný na serveru Daily Mail tvrdí, že to jsou opravdu jedny z nejoblíbenějších nástrojů, díky nimž si my, ženy, připadáme více sexy. Pro polovinu z dvou tisíc dotázaných je absolutní jednička použití oblíbeného parfému, hned za ním se drží nasazení širokého úsměvu a třetině pomáhá nový účes nebo barva vlasů.

Cítit se skvěle je dřina

Třetina z nás tvrdí, že na to, abychom si připadaly k světu, potřebujeme hodně času, průměrně 38 minut. Sexy se prostě cítíme, až když na sobě pořádně zapracujeme. Jen sedm procent dotázaných se tak cítí každý den.

Většina žen má dojem, že jsou neodolatelné maximálně jednou týdně, a to obvykle v sobotu večer. „Průzkum ukázal, že ženy sice přesně vědí, po čem se cítí dobře a sexy, leč nedělají to příliš často,“ shrnula Sara Wolvers z firmy Superdrug, která téma průzkumu zadala. Je na čase to změnit!

Co nám dodá sebevědomí

1. Použití oblíbeného parfému

2. Nasazení širokého úsměvu

3. Nalakování nehtů

4. Změna či zvýraznění účesu

5. Dlouhé žehlení vlasů

6. Zvýraznění výstřihu

7. Dlouhá horká lázeň

8. Nohy vystavené na odiv

9. Podprsenka push up

10. Pedikúra

11. Výrazné očí líčení

12. Pravidelné cvičení

13. Dlouhé natáčení vlasů

14. Červená rtěnka

15.
Oblečení přiléhavého topu

16. Depilace

17. Aplikace samoopalovacího krému

18. Nasazení falešných řas

19. Oblečení minisukně

20. Ozdobení hromadou šperků

Staňte se našimi přáteli na Facebooku.

Autor: Majka Vinická, Kbak