Pondělí 20. května 2024
Svátek slaví Zbyšek, zítra Monika
Polojasno, bouřka 23°C

Až 50 % Čechů zažívá kloubní obtíže. Jak jim předejít?

11. března 2019 | 00:00
Prezentace klienta |

Je tomu skutečně tak, podle statistik trápí bolest kloubů a zad okolo 50 % lidí nad 50 let. Vědci dokonce tvrdí, že bolesti kloubů se stanou nejzávažnějším problémem budoucnosti. Měli bychom, proto náš pohybový aparát začít chránit včas.

Základ je správná výživa

Aby se klouby mohly normálně a bezbolestně hýbat, musí být v dobré kondici. To platí především pro vaše svaly, chrupavky a kosti. Správná výživa je nezbytná již při samotném dospívání. Ke zlomu obvykle dochází po 30. roce života, kdy začínají chrupavky mizet rychleji, než je stačí dorůstat. Příjem glukosaminu, kalcia a vitamín C v potravě jsou tedy nezbytnými stavebními materiály kostí a chrupavky.

Autor: NaturaMed Pharmaceuticals

Pravidelná konzumace vápníku

Pokud nemá tělo dostatek vápníku, začne si ho půjčovat z kostí. Což může mít za následek, že se kosti stávají měkkými a křehkými. Bez nadsázky můžeme říci, že naše tělo drží pohromadě díky vápníku. Proto bychom ho měli pravidelně přijímat.

Vápník z norských lososů

FlexiMed kombinuje hned 8 jedinečných látek s dlouhodobě zdokumentovaným účinkem na zdraví pohybového aparátu. Základem jsou látky zaměřené přímo na klouby, tedy Glukosamin, kolagen typu II a Vitamín C, který pomáhá udržovat samotnou tvorbu kolagenu pro zdravé chrupavky, cévy a kosti. Další trumf představuje nejčistší forma vápníku z kostí norského lososa, který pomáhá udržovat normální funkci trávicích enzymů, je nezbytný pro funkci nervové soustavy a zdraví kostí a zubů.

Dbejte na správnou výživu

Doplněk stravy FlexiMed je jediná kloubní výživa, kterou můžete nyní vyzkoušet zdarma, pouze za cenu poštovného 49 Kč. Je určen pro každého, kdo chce pečovat o svoji pohybovou soustavu. Ať už svým kloubům chcete usnadnit vývoj v době dospívání, velké zátěže při sportu, většího tlaku způsobeného nadváhou či již přímo pociťujete obtíže způsobené zubem času, FlexiMed je určen přesně pro vás. Více informací na www.flexi-med.cz

 

Video se připravuje ...