Konec trapasům: Nová halenka odhalí jen to, co chcete vy! | Pro ženy | Blesk.cz

Konec trapasům: Nová halenka odhalí jen to, co chcete vy!

8. července 2011 | 19:15

Mladá Američanka vymyslela halenku, která potěší všechny dámy. Nový kousek oděvu mužům neposkytne žádný nečekaný výhled na cokoliv, co jim sama nechcete ukázat.

Američanka Rochelle Behrens (28) musela v práci dodržovat striktní pravidla oblékání. Samozřejmostí byla bílá halenka. A právě kvůli této halence se často dostala do nepříjemné situace. "Byla jsem z toho už zoufalá. V průběhu zasedání správní rady se mi nejednou rozepl knoflík ve výstřihu. Kolegy to možná potěšilo, ale mě to vyvedlo z míry. A často mi bylo přes mezery mezi zapínáním vidět podprsenku," popisuje trapné chvíle vnadná lobistka.

Takto funguje halenka Američanky Rochelle Behrens
Takto funguje halenka Američanky Rochelle Behrens

Proto se tato akční žena chopila jehly a začala jednat, ačkoli neměla žádné zkušenosti s módní návrhářstvím, či krejčovstvím. Výsledkem je halenka, která už nikdy neukáže nic víc, než sama dovolíte. A dokonce slavná televizní hvězda Oprah Winfrey ji ve své show zařadila mezi pět věcí, které prostě musíte mít.

Šikovná Rochelle nejen vyřešila svůj velký problém, ale nakonec opustila i své zaměstnání. Doufá totiž, že se její „vynález“ ujme natolik, že do konce roku prodá 10 tisíc těchto halenek. "Jediná taková věc z vašeho šatníku vám podkope důvěryhodnost a vaše profesionalita je v háji. Ale díky této halence se vám nic takového nestane. Konečně budete sama sebou," vychvaluje svůj produkt. Košile, které budou ženy milovat a muži nenávidět, stojí od 88 do 94 dolarů.Robbie navrhuje módu! Inspiroval ho dědeček

Autor: lesk.sk, Kbak