Dokonalé křivky! Kochejte se pohledem na perfektní těla nahých sportovců!

12. února 2018 | 06:00

Jejich těla jsou vypracovaná, nenajdete na nich gram tuku, a ještě jsou ve skvělé kondici. Řeč je o vrcholových sportovcích, kteří se za svá těla rozhodně stydět nemusí. Svlékli se pro speciální vydání amerického časopisu ESPN, a že je to tedy parádní podívaná!  

Pod dresy a úbory se skrývají dokonalá svalnatá a vyrýsovaná těla. Nejenže jsou sportovci ve skvělé kondici, ale navíc se mohou pyšnit i parádní figurou. 

Mezi sportovce, kteří se nestyděli svléknout před objektivem, patří například tenista Stan Wawrinka a tenistka Venus Williams, bojovník v MMA Conor McGregor nebo americká snowboardová hvězda Jamie Anderson, kterou můžete vidět na právě probíhajících zimních olympijských hrách v korejském Pchjongčchangu. Musíme uznat, že ve všech případech je opravdu na co koukat!

Vybraly jsme pro vás 50 nejžhavějších fotografií světoznámých sportovců a sportovkyň a doufáme, že se vám budou líbit stejně jako nám!

Chcete fandit našim hokejovým hvězdám na ZOH 2018? Kompletní program hokeje, rozpis turnaje i hrací systém naleznete ZDE >>>

Autor: Aneta Pařízková
1080p 720p 360p
DesktopMobile