Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Polojasno 22°C

Za co utratily celebrity svou první výplatu? Tyto nákupy vás rozhodně překvapí

 • Za co utratily celebrity svou první výplatu?
  8. dubna 2022 | 06:00

  Dnes mají na kontech částky, o kterých se nám, obyčejným smrtelníkům, nejspíš ani nesnilo. I celebrity ale nějak začínaly a první vydělané peníze musely utratit s rozmyslem. Tedy, alespoň někteří z nich. Zajímá vás, co si za první výplatu koupili Brad Pitt nebo Jennifer Lopez?

  Domy, drahá auta, oblečení od nejslavnějších návrhářů. To je pro většinu celebrit naprostá samozřejmost. Byly doby, kdy si ale některé z nich takové věci nemohly vůbec dovolit a jejich nákupy byly tak trochu skromnější. Co si tyto slavné hvězdy koupily za první vydělané peníze?

   

   

  Nejspíš vás napadne, že si supermodelka, jakou Cindy Crawford rozhodně byla, za první výplatu koupí kosmetiku, oblečení nebo třeba kabelku. Jste však na omylu! Místo do módy se rozhodla Cindy první výplatu investovat do bydlení a za první šek si koupila tapety. 

  Slavné české modelky, které dobyly svět. Podívejte se na video:

  Video se připravuje ...
  Slavné české modelky, které dobyly svět • VIDEO: Videohub

  Kapitola clanku

  Představitel Rona Weaslyho ze slavného Harryho Pottera měl od dětství velký sen – přál si být zmrzlinářem. Za svou první výplatu, kterou dostal z natáčení, si proto koupil dodávku na zmrzlinu, kterou má dodnes. Sem tam se rozhodne, že potěší děti v místě, kde bydlí, a zadarmo jim rozváží zmrzlinu. Svůj sen si tak vlastně splnil.

  Link

  Kapitola clanku

  Zpěvačka a bývalá členka úspěšné skupiny Destiny's Child prozradila, že si za svou první velkou výplatu šla do obchodu nakoupit jídlo. V dětství sice nijak nehladověla, ale chtěla si dopřát a nakoupit potraviny, o kterých její maminka vždy tvrdila, že jsou příliš drahé. Nakoupila všechno, na co měla chuť, a uspořádala večírek pro své přátele.

  Link

  Kapitola clanku

  Talentovaný herec, který se vám jistě zapsal do paměti ve snímku Bohemian Rhapsody, v němž ztvárnil legendárního Freddieho Mercuryho, si za svou první velkou výplatu koupil kávovar. Dle jeho slov to byly pro něj nejlépe investované peníze.

  Link

  Kapitola clanku

  Australská herečka rozdělila svou první výplatu na dvě části. Tu první věnovala svým rodičům a koupila jim novou pračku. Za tu druhou půlku si pak koupila ty nejhezčí boty, které – dle svých slov – do té doby viděla. 

  Link

  Kapitola clanku

  Stejně jako Cindy Crawford i jeden z největších hollywoodských fešáků první výplatu investoval do bydlení. Pořídil si tehdy lampu z dílny jednoho z nejslavnějších amerických architektů Franka Lloyda Wrighta.

  Link

  Kapitola clanku

  Žít v Los Angeles a nemít auto? Ani náhodou. Než dostala Jennifer Lopez svůj první velký šek, jezdila po městě ve své staré Hondě. Když se jí do rukou poprvé dostal balík peněz, rozhodla se koupit si nový Mercedes. Dodnes si herečka a zpěvačka pamatuje, jak se při koupi štěstím rozplakala.

  Link

  Kapitola clanku

  Za první velkou výplatu koupil hollywoodský herec farmu pro svou maminku. Často totiž vzpomínal na to, jak měla dvě práce, aby rodinu uživila, a proto se jí rozhodl splnit její sen, a poděkovat jí tak za roky péče. Jako první obdaroval svou mámu a pak až sebe. Později si totiž koupil motorku Harley-Davidson z roku 1940, kterou má dodnes.

  Link

  Kapitola clanku

  Herec Matt LeBlanc se proslavil díky legendárnímu seriálu Přátelé, ve kterém ztvárnil nezapomenutelného Joeyho. Tato role pro něj byla něco jako dar z nebes a doslova ho zachránila. Na účtě měl totiž pouhých 11 dolarů. Když dostal první šek, koupil si teplou večeři. Ta totiž pro něj do té doby nebyla samozřejmostí.

   

   

Autor: Aneta Valešová
Diskuse ke článku
.