Neděle 23. ledna 2022
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Keira Knightley slaví narozeniny. S kým vším randila?

26. března 2017 | 06:00

Keira Knightley slaví dnes 32. narozeniny. Podívejte se, jak se v průběhu let, co ji vídáme v nejrůznějších filmech, měnila. Nebo spíš neměnila? Vypadá to totiž, že snad nestárne. A kdo ze slavných mužů dobyl Keiřino srdce?

Útlá postava, pro kterou byla několikrát podezřívána z anorexie, nezaměnitelný úsměv. Sluší jí jak blond, tak i hnědá. Stala se hvězdou filmů Piráti z Karibiku, Láska nebeská, Pokání, Vévodkyně nebo Kód Enigma. Keira svůj soukromý život příliš neventiluje, ale je známo, že v minulosti randila s idolem žen Jamiem Dornanem (34). Vztah jim vydržel jen dva roky, a to v letech 2003 až 2005.

Svou další lásku potkala na natáčení filmu. S Rupertem Friendem (35)  si zahrála ve filmu podle knižní předlohy Jane Austenové Pýcha a předsudek (2005). Ne, to není představitel pana Darcyho, ale zahrál si zákeřného pana Wickhama. Pár tvořili pět let, do roku 2010.

Keira Knightley při focení pro Harper´s Bazaar UK (2016) • VIDEO: Youtube.com/AlexiLubomirski/BPŽ

Kdo se stal Keiřiným panem Darcym v reálném životě? V roce 2011 našla zalíbení v hudebníkovi Jamesovi Rightonovi (33), za kterého se provdala v roce 2013. O dva roky později se jim narodila dcera Edie. Začátkem roku jste hollywoodskou hvězdu mohli potkat i u nás v Česku. Natáčela zde totiž historické drama Aftermath (Následky). Praha se ve filmu proměnila v poválečný Hamburk.

Podívejte se ve fotogalerii, jak se Keira v průběhu let mění.

Autor: luh