Sobota 23. září 2023
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 19°C

Ornella Koktová ve Výměně manželek prozradila děsivé detaily rodinných vztahů

Video se připravuje ...
VIDEO: tv Nova
7. června 2023 | 06:00

Čas od času se stává, že se do reality soutěže Výměna manželek přihlásí známá osobnost. Tentokrát se můžete těšit na Ornellu Koktovou, která se nebude držet zkrátka, a přijdou momenty, kdy neudrží slzy.

Známá influencerka Ornella Koktová opustí svého manžela a tři děti a přestěhuje se z Velkých Přílep do Štětkovic, do rodinného domu s hospodou. Na druhou stranu zamíří hospodská Verča, která nerada přiznává chyby, ke třem malým dětem a staršímu náhradnímu manželovi. Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dnů, které stráví pod dohledem nového partnera, již ve středu 7. června ve 20.20 na TV Nova nebo již nyní na Voyo.

První rodina Výměny manželek žije na Praze-západ v obci Velké Přílepy. Devětadvacetiletá Ornella je podnikatelka. Josefovi je šedesát pět let a je také podnikatel. Spolu mají tři děti: Quentina (9), Svena (2) a Lilianne (1). Slavný pár výzvu jít do Výměny manželek přijal jako výzvu. Za deset let, co jsou spolu, od sebe tak dlouho nikdy nebyli. I když je od sebe dělí 36 let, manželé jsou spolu stále spokojení. Ornella by Josefovi přála nějakou starší paní, aby si spolu zahráli na dědečka s babičkou…

Druhá rodina žije ve vlastním domě ve vesnici Štětkovice ve Středočeském kraji. Nedílnou součástí domu je restaurace, kde celá rodina pracuje. Devětatřicetiletá Verča pracuje jako kuchařka. Její muž se jmenuje Michal (43) a živí se jako kuchař a číšník. Spolu mají osmáka Vítka (13), který jim v jejich restauraci často pomáhá. Pár, který je spolu více než dvacet let, má ještě dvě dospělé děti, které již s nimi nežijí. Do Výměny manželek je z legrace přihlásila dcera. Manželé se hádají kvůli malichernostem a práci.

Ornelle se nový dům líbí, ale když vidí hospodu, bojí se, že ji čeká obsluha lidí. Nový náhradní manžel ji hned zaměstná v restauraci. Ornella jako malá obdivovala kuchařky ve škole, a tak nová zkušenost je pro ni částečným splněním dětského snu. V kuchyni jí to vážně jde, vařit umí, ale nechce se jí v ruce mýt nádobí. S Michalem spolu rozebírají své vztahy. Oba si uvědomí, že by se svými partnery měli trávit více času. Když Ornella Michalovi popisuje vztahy se svými rodiči, zalijí se jí oči slzami. Ve Štětkovicích ale zažije i hvězdné chvíle. Lidé brzy odhalí tvář z barevných časopisů a jsou překvapení, jak příjemná a normální je.

Verče se nový dům také líbí. Hned ji zaujme bazén. Když vidí na stěnách fotografie, Koktova rodina jí přijde povědomá, ale neví odkud. Josef jí připadá jako hodný chlap, který se hodně stará o děti. I Verča a Josef spolu řeší své vztahy. Josef přiznává, že dnes Ornella živí spíše jeho. Ale už když spolu začínali, Josef zažil krach a byl pro ni starý, chudý chlap. Verča se také dozvídá, že rodina se téměř nestýká s rodiči Ornelly, a přijde jí to líto, protože přicházejí o drahocenný čas s vnoučaty. Jediný, kdo rodinu navštěvuje, je Charlotte, sestra Ornelly. Dle jejích slov sesterský vztah byl posílen právě tím, jak nevycházejí s rodiči.

 

Video se připravuje ...