Velikost prsou F, G nebo H? Žádný problém! Můžete mít krásnou podprsenku s krajkou | Pro ženy | Blesk.cz
 
8. 6. - 10. 6. Kupte si podprsenku se slevou až 20 %
 

Velikost prsou F, G nebo H? Žádný problém! Můžete mít krásnou podprsenku s krajkou

Petrklíč šije podprsenky velikosti KLM a vypadají skvěle!
VIDEO: Tereza Kovářová
27. května 2016 | 06:00

Pokud vás trápí příliš velká ňadra, rozhodně se nebojte, že jste v tom sama. Nejprodávanější velikosti podprsenek jsou 85-95 E, F i G. Je přitom pravděpodobné, že část žen si kupuje špatnou velikost – a tak místo 85 E potřebují třeba 75 J. Každopádně takové i mnohem větší podprsenky mohou být stejně svůdné, sexy i pohodlné jako ty v menších velikostech. Přesvědčte se sama!

Pořídit si skvěle padnoucí podprsenku pro velká prsa může být v běžných obchodech problém, ne však v těch, které se na velké velikosti specializují. "Největší košíčky poskytujeme ve velikostech K, L, a dokonce i M. V současné době jsme se domluvili s jedním dodavatelem na výrobě košíčků velikosti O pro jednu z našich modelek," říká Bohdana Kurková, obchodní ředitelka Petrklíče.

Pokud vám výborně sedne velikost košíčků, ale obvod je příliš těsný, neznamená to, že se s konkrétní podprsenkou musíte rozloučit. V tomto případě vás zachrání redukce, díky kterým si obvod prodloužíte klidně i o několik centimetrů. Skvělým pomocníkem jsou také silikonové vložky pod ramínka, které zabrání zařezávání do ramen.

Přestože spousta obchodů nabízí nádherné krajkové podprsenky v rudých barvách, jedním z nejprodávanějších kousků je hladká černá, lehce vyztužená podprsenka. To znamená, že ženy s velkými ňadry nechtějí na svůj dekolt příliš upozorňovat odvážnými podprsenkami, a to je obrovská škoda! Třeba některou z vás inspiruje modelka ve videu, která je na svá velká ňadra hrdá a umí je nosit!

O víkendu 8. - 10. 6. jsme pro vás připravili skvělou nákupní akci. Ve vybraných obchodech si budete moci koupit tu nejlepší podprsenku, navíc se slevou až 20 % a dárkem od YVES ROCHER. To rozhodně nesmíte propásnout!
Správná velikost podprsenky