Nejodhalenější outfity nejen z Cannes a BMA: Kdo překvapil a kdo se odhaluje pravidelně? | Pro ženy | Blesk.cz

Nejodhalenější outfity nejen z Cannes a BMA: Kdo překvapil a kdo se odhaluje pravidelně?

21. května 2018 | 06:00

Zatímco jsou některé celebrity zdrženlivé, jiné na sebe rády upoutávají pozornost různými způsoby, a to zejména na červeném koberci. Kdo se letos odhodlal jít doslova s kůží na trh v Cannes a na Bilboard Music Awards? A které celebrity si v odhalených outfitech libují dlouhdobě? Podívejte se do galerie!

V posledních dnech proběhly dvě významné události, na kterých celebrity ukazují své outfity - filmový festival v Cannes a Bilboard Music Awards. Některé hvězdy se ale řídí pravidlem, že méně je více a místo okázalých rób raději ukazují svoje dokonalá těla.

Typickým příkladem byla na obou akcích hudebnice a hvězda internetu Chantel Jeffries. Ta se objevila v outfitech s tak hlubokými dekolty, že si zaslouží obdiv za to, že dokázaly neodhalit víc, než měly.

V Cannes, zdá se, nejvíce odhalila česká modelka Petra Němcová, která měla jedny šaty s rozparkem tak proklatě vysoko, že odhalovaly kalhotky a druhé s velmi odvážnými průramky. Ani náhodou se ovšem nedá říct, že by to Petře neslušelo. a ruku na srdce, proti jiným kolegyním byly její modely ještě poměrně cudné.

Nejodhalenější outfity všech dob totiž zřejmě předvedly zpěvačky Miley Cyrus, u které se jedná o běžnou záležitost, Rihanna a Bleona Qereti. Kdo se opravdu rád odhaluje, jsou zejména modelky jako Alessandra Ambrosio, Gigi Hadid nebo Kendall Jenner. Nebojí se toho ani Kim Kardashian, která se do průsvitných šatů navlékla i v době těhotenství.

Ještě předtím je překonala herečka Rose McGowan, a to v roce 1998 na udílení cen MTV. Její model měl být prý formou tichého protestu po sexuálním útoku. Sama prohlásila, že to bylo poprvé, co se takto oblékla, a zejména z důvodu, že tehdy ještě nebyl lepší způsob vyjádření. Dnes jsou Instagram či Twitter.

Rose McGowan
Rose McGowan

Pravidelně volí odhalenější modely Jennifer Lopez, ale ona je umí nosit takovým způsobem, že nevypadají vulgárně ani lacině. Posuďte sami její outfit z Billboard Music Award z loňského roku.

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez

Autor: Markéta Tošnarová