Džíny a bílé tričko: Jak klasiku snadno proměnit v originalitu? | Pro ženy | Blesk.cz

Džíny a bílé tričko: Jak klasiku snadno proměnit v originalitu?

16. května 2018 | 06:00

Džíny a bílé tričko má doma každá z nás. Dohromady tvoří basic outfit, kterým nic nezkazíte, obzvlášť pokud zrovna nevíte, co na sebe. Aby vás tento look nepřestal bavit, dá se snadno oživit.

Pokud jsou vašimi oblíbenými džínami ty s vysokým pasem, zastrčte bílé tričko dovnitř. Zdůrazníte tak svůj pas a celý model bude rázem vypadat úplně jinak. Ještě více ho můžete proměnit přidáním pásku nebo tím, že si kolem pasu uvážete košili.

S takovými džínami se dá kouzlit ale mnohem víc. Udělejte z trička crop top, vpředu jednoduše uvažte uzel. Kousek kůže bude vykukovat mezi zauzlovaným tričkem a džínami, které vám ale zároveň zakryjí bříško.

Přes tričko přehoďte sako nebo bundičku. Můžete zvolit úplně jednoduchý model, nebo naopak přitvrdit a k jednoduchému outfitu zvolit něco extravagantnějšího. Vršek můžete ještě vylepšit tím, že si rukávy ohrnete a budete vypadat uvolněněji. Změnu vykouzlíte snadno i tak, že si ohrnete nohavice. V našem videu se můžete podívat na tři způsoby ohrnování nohavic:

 • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

Uvažte si šátek kolem krku nebo přidejte šperky, klidně si s nimi více pohrajte a zkuste je vrstvit. Více šperků vypadá stylověji, než když máte jen jeden. Vrstvit můžete náhrdelníky, ale i náramky. Náhrdelníky můžete klidně obléknout pod šátek.

Pod šátek navrstvěte náhrdelníky.
Pod šátek navrstvěte náhrdelníky.

Na závěr celý outfit můžete snadno ozvláštnit zajímavými slunečními brýlemi. Stačí si pořídit opravdu originální kousek. Jistě si zamilujete třeba brýle ve tvaru kočičích očí. Všechny tyto způsoby můžete vyzkoušet buď zvlášť, nebo je zkombinovat.

Oblečte zajímavé sako a přidejte náhrdelníky a zajímavé brýle.
Oblečte zajímavé sako a přidejte náhrdelníky a zajímavé brýle.

Názorné ukázky si prohlédněte v naší fotogalerii:

Autor: Markéta Tošnarová