Těhotenská móda podle hvězd: Inspirujte se Kim i Kate! | Pro ženy | Blesk.cz

Těhotenská móda podle hvězd: Inspirujte se Kim i Kate!

5. června 2013 | 10:00

Dělá se vám lehce nevolno už ze slovního spojení "těhotenská móda"? Žádný strach! Máme důkazy, že ani s menším či větším bříškem se nemusíte vzdát stylu. Ale ani pohodlí. Podívejte se, jak na to jdou celebrity...

V jedné barvě

jako Kim Kardashian (32)

Diva arménského původu už je v osmém měsíci a pyšní se pořádným pupkem. Ne vždy se jí bohužel daří zvolit vhodný outfit, a tak jsme ji viděli soukat se do těsných minišatiček i vrávorat na jehlách.

Poslední dobou se ale zdá, že se poučila - nebo poslechla rady stylistů -, a ven tak vyráží většinou v minimalistických modelech. Bílé letní šaty s volnými rukávy, ke kterým obula nízké sandálky, byly trefou do černého.

Minimalistka Kim Kardashian.

Hlavně odvážně

jako Fergie (38)

Když už to máte, ukažte to! Stejně jako krásná zpěvačka, která se ani v těhotenství nebojí odvážných barev a střihů. Batikované zavinovací šaty a futuristické sáčko jsou skvělá volba. Jen na výšce podpatků bychom trochu ubraly...

Dokonale hvězdná Fergie.

Za tatínka

jako Evan Rachel Wood (25)

Budoucí mladá maminka si tričko s potiskem zřejmě vypůjčila ze šatníku svého partnera a hereckého kolegy Jamieho Bella. Stačilo přidat úzké kalhoty se sníženým pasem, klobouk a tašku v hippie stylu - a rázem je z ní neskutečně cool těhulka. Zkuste to taky!

Ležérní Evan Rachel Wood.

Bez námahy

jako Kate Middleton (31)

Vévodkyně z Cambridge má talent vypadat bezchybně, ale zároveň tak, jako by své oblečení příliš neřešila. Její image je založená na skvěle střižených šatech, sukních a sáčkách, které jdou snadno kombinovat. Inspirujte se - kdy jindy než v těhotenství si nechat šaty upravit na míru?

Klasicky puntíkovaná Kate Middleton.

Se šarmem

jako Penelope Cruz (39)

Jako všechny Španělky si i nádherná herečka potrpí na syté barvy. A když už barvy, proč ne rovnou ohnivou červenou? Právě v ní nedávno předvedla své nepřehlédnutelné bříško. Zářivé šaty pak šikovně zjemnila pomocí klasického trenčkotu.

Nenuceně sexy Penelope Cruz.

Autor: Marie Barvínková