Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Oblečte děti stylově: Inspirujte se malými celebritami!

23. května 2013 | 10:00

Jsou slavné, krásné a za všech okolností dokonale oblečené. Ne, tentokrát není řeč o herečkách, modelkách ani zpěvačkách - ale o jejich dětech. Potomci celebrit sice nemají lehký život, jedno jim však závidíme: outfity, ve kterých statečně čelí fotografům, jsou prostě k sežrání.

Heslo "pohodlí především" je v dětské módě samozřejmostí. To ale neznemená, že vaše ratolesti nemůžou být zároveň stylové.

Našli jsme ty nejhezčí kousky, které splňují obě kritéria, a sladili je podle slavných dětí. A garantujeme, že to jde i bez miliónů na kontě!

Umělec Flynn

Dvouletý syn Mirandy Kerr a Orlanda Blooma je nejen neskutečně rozkošný, ale má i jedinečnou image. Šikovná maminka ho stylizuje do malé verze studenta umělecké školy. Světe div se, funguje to!

...

Návrhářka Suri

Dceři Katie Holmes je teprve sedm, ale už zakládá vlastní značku. Sympatie módního světa si získala hlavně tím, jak eklekticky kombinuje prvky elegantního dámského oblékání s roztomilými holčičími doplňky.

...

Chcete mít i vy doma malou celebritu?
Přihlašte svého potomka do soutěže Zlatíčka 2013, která právě vrcholí!

Hlasujte a přihlašujte své děti ZDE >>>

Rocker Cruz

Nejmladší syn Victorie a Davida Beckhamových je pěkné číslo. Osmiletý fešák se zřejmě zhlédl v Kurtu Cobainovi a rockový styl 90. let se u něj mísí s citem pro módu, který zdědil po rodičích.

...

Hvězdička Harper

U Beckhamů ještě zůstáváme. Teprve roční Harper se už díky mámě Victorii stihla stát módní ikonou, a ještě se u toho umí tvářit cool. První půlrok života strávila v černé a šedé, novinkou v jejím šatníku jsou trendy zářivé barvy.

...

Autor: mab