Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Toužíte po pevnější a hladší pokožce? Získejte ji díky březovému extraktu za pouhých 28 dní

15. května 2017 | 00:00
Prezentace klienta |

Hebká a pevná pokožka je snem každé ženy. Zapomeňte na chvíli na chemii, kterou najdete ve většině kosmetických přípravků. Již naše babičky věděly, že ta pravá síla se nachází v přírodě. Jen ji umět správně najít.

Podpořte krásu a zdraví své pokožky díky jedinečné síle extraktu z mladých březových lístků. Pomůžou vám v tom tři jednoduché rituály – masáže, střídání teploty sprchy a osvěžující detoxikační nápoj.

Březové listí probudí tělo a nastartuje jeho očistné mechanismy

V mladých březových lístcích probíhají intenzivní procesy látkové výměny, které mají jeden zásadní efekt: Vedou k tvorbě éterických olejů a flavonoidů, což jsou látky, které čistí krev a odvádějí nepotřebné tekutiny ven z těla.

Jedinečná kombinace účinných složek březové řady Weleda v čele s výtažkem z mladého březového listí z jižních Čech podporuje detoxikaci organismu a vyhlazení celulitidy.

Autor: Weleda

Zpevnění a vyhlazení pokožky o 21 % po 28 dnech používání Březového oleje na celulitidu Weleda prokázaly dermatologické testy.

Březovou péči Weleda doporučuje herečka Ivana Jirešová

Olej a peelingový sprchový krém z březové řady patří mezi mé nejoblíbenější už kvůli tomu, že mě vždy úžasně povzbudí! Bříza je odedávna pokládaná za strom ochrany, životní energie, štěstí a lásky! Kombinací peelingu a vnitřního užití březového sirupu, nejen, že ulevíte kloubům, ale také dáte tukovým buňkám jasně najevo, že není třeba se ve vašem těle zabydlovat,“ říká Ivana Jirešová, která se stala tváří této řady.

3 RITUÁLY PRO KRÁSU A ZDRAVÍ

1. Lehká a účinná masáž proti celulitidě

  1. Naneste Březový olej na celulitidu Weleda plynulými krouživými pohyby na boky, stehna a hýždě.
  2. Masáž provádějte vždy směrem k srdci – pomůžete tak dobrému prokrvení pokožky, které je pro účinnou masáž zcela zásadní. Pokud budete pokožku masírovat také před použitím oleje, ještě tím umocníte jeho účinky.
  3. Masáž provádějte v prvních 14 dnech 2x denně, později alespoň 1x denně.

2. Osvěžující střídavá sprcha

Zakončete své běžné sprchování jinak – střídáním teplé a studené vody v oblasti nohou, boků a hýždí. Postupujte přitom vždy směrem k srdci. Pomůžete tak rozproudit krev. Ideálně tak doplníte sprchu s jemným Březovým sprchovým peelingem, který vaši pokožku skvěle připraví na ošetření olejem.

Autor: Weleda

3. Udělejte něco dobrého pro své tělo také zevnitř

Zkuste osvěžující koktejl s BIO Březovou šťávou Weleda. Potřebovat na něj budete: 1 polévkovou lžíci BIO Březové šťávy, 1 dl perlivé vody, šťávu z ½ citronu, 0,5 dl šťávy z grapefruitu a plátek kiwi na ozdobení.