Pondělí 25. září 2023
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Oblačno 20°C

Slavnostní líčení, ve kterém zazáříte!

9. prosince 2019 | 00:00
Prezentace klienta |

Čas velkolepých večírků, rodinných sešlostí i romantických večeří je tu. Nebojte se proto přidat líčení trochu dramatičnosti a vyhrát s vašim slavnostním já. Make-up pro speciální příležitosti rozhodně nemusí být přeplácaný. Stačí se zaměřit na dokonalé sjednocení pleti a následně si vybrat, jestli oslníte výraznými rty nebo uhrančivým pohledem. I jemné líčení může působit upraveně a slavnostně, důležité je, abyste se stále cítila svá!

Zuzka Gotwaldová (28 let, účetní) je typická zrzka s jemnými rysy. S líčidly by proto měla zacházet opatrně, protože méně je často více. Svůj osobitý styl make-upu i kosmetické péče ještě stále hledá, proto jsme se rozhodli, ukázat jí hned dva odlišné tipy líčení. Jeden jemnější vhodný na denní nošení a sváteční návštěvy a druhý dramatičtější ideální na silvestrovské večírky.

Zuzka Gottvaldová (28) - foto před proměnou
Autor: AVON Cosmetics

Krok za krokem

Pleťový olej

Pleťový olej Distillery, 600 Kč, Olej na pleť zajistí antioxidační ochranu před škodlivými vlivy.
Autor: AVON Cosmetics

Olej chrání pleť škodlivými vlivy znečistěného prostředí. Je proto vhodné nanést ráno i večer 3-5 kapek na čistou a suchou pleť ještě před použitím denního nebo nočního krému.

Pleťový olej
Autor: AVON Cosmetics

Báze

Bezbarvá báze pro vyhlazenou pleť SPF 20, 299 Kč, Báze odráží světlo, kryje nedokonalosti a dodává pleti dokonalý vzhled.
Autor: AVON Cosmetics

Bázi naneste ještě pod make-up. Viditelně zmatní pokožku po celý den a okamžitě sniží viditelnost linií a pórů. Navíc díky SPF 20 slouží i jako ochranná bariéra.

Báze
Autor: AVON Cosmetics

Gel

Gel na oči a obočí, 159 Kč, Gel na obočí chloupky zvýrazní a zároveň jemně zafixuje do požadovaného tvaru.
Autor: AVON Cosmetics

Základem perfektního vzhledu je dokonale upravené obočí. Ani světlé typy by se proto jeho zvýraznění neměly bát. Stačí zvolit vhodný odstín – ideálně o tón až dva tmavší než vaše přirozené obočí a jemnými tahy chloupky vykreslit do požadovaného tvaru. Gel obočí zafixuje a kartáček učeše správným směrem.

Gel na obočí
Autor: AVON Cosmetics

Řasenka

Řasenka Luxe Indulgence, 239 Kč, Prodlužující řasenka s výtažky z perel a hedvábí o řasy pečuje a poskytuje jim efekt pozvednutí a prodloužení.
Autor: AVON Cosmetics

Prodlužující řasenka je třešničkou na dortu každého líčení. Před jejím nanesením natočte řasy speciálními kleštičkami a výsledek tak bude ještě výraznější.

Řasenka Luxe Indulgence
Autor: AVON Cosmetics

Co dělat, aby make-up dlouho vydržel?

Tip: Přední vizážista Pavel Bauer radí: „Divoké vánoční večírky i štědrovečerní příprava večeře dávají líčení pořádně zabrat. Aby vám make-up vydržel celý slavnostní čas, je potřeba se pořádně připravit. Pleť před nanesením make-upu zhydratujte pomocí pečujících masek a sér. Poté ji vyhlaďte podkladovou bází, která pleť sjednotí. Dále aplikujte dlouhotrvající make-up, který jemně zafixujete pudrem. Na závěr použijte voděodolnou řasenku a rtěnku a tvář přestříkejte fixátorem make-upu.“

Více o společnosti AVON se dozvíte zde.

Produkce, text, styling: Natálie Hrdá

Vlasy: Žaneta Gi

Foto: Miroslav Hrdý

Video se připravuje ...