Úterý 24. listopad 2020
Svátek slaví Emílie, zítra Kateřina
Oblačno 4°C

Nejkrásnější adventní kalendáře s kosmetikou: Který bude ten váš?

21. listopadu 2020 | 06:00

Bez adventního kalendáře by to nebyly ty pravé Vánoce! Udělejte letos výjimku a místo čokoládového kalendáře si pořiďte jiný, plný voňavé kosmetiky! Vybraly jsme pro vás ty nejkrásnější, které letos firmy nabízejí. Jaký si vyberete?

U klasických adventních kalendářů tušíte, co se pod každým políčkem ukrývá. U těch kosmetických pro vás bude každé ráno velkým překvapením! Kosmetické kalendáře můžete vybírat podle toho, co nejvíc využijete. Některé obsahují výhradně dekorativní nebo pečující kosmetiku, u jiných zase nejdete kombinaci obojího a také něco z vlasové kosmetiky. Na internetu většinou najdete obsah kalendářů, a tak si můžete vybrat přesně podle toho, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Díky kalendáři si můžete vyzkoušet, jaký produkt vám nejvíce sedí, a poté si ho koupit ve větším balení. Miniaturky se vám pak vejdou do každé kabelky a oceníte je nejvíce na cestách. Pokud o nějakém kosmetickém adventním kalendáři přemýšlíte, je nejvyšší čas si nějaký pořídit! Letošní advent začíná už 29. listopadu!

Na nejkrásnější adventní kalendáře s kosmetikou se podívejte ve fotogalerii: