Vyzkoušeno před kamerou: Suchý šampon a korektor proti akné | Pro ženy | Blesk.cz
Středa 30. září 2020
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 15°C

Vyzkoušeno před kamerou: Suchý šampon a korektor proti akné

Vyzkoušeno před kamerou: Suchý šampon a korektor proti akné
VIDEO: Adam Balažovič
19. února 2018 | 06:00

Novinky, novinky, novinky! Co nás v redakci zaujalo tentokrát? Z této čtveřice by to vyhrál téměř na plné čáře nový suchý šampon australské značky Aussie, pak by následovaly oční linky ve fixu Miss Sporty z kolekce Crazy Look, pak by hned v závěsu stál korektor Eucerin a na závěr by se objevila nová řasenka od Maybelline. Která novinka by vyhrála u vás?

Řasenka Total Temptation, Maybelline, 229 Kč

Koupíte v síti drogerií.

Řasenka vypadá nádherně, a to jak popiskem, tak i složením, ve kterém najdete kokosový olej. Ten by měl řasám prospívat a vyživovat je. Řasenka by měla zajistit husté, nadýchané a jemné řasy zároveň. Na mé řasy ale řasenka tak převratně nezafungovala, byly průměrně natočené i prodloužené. Čekala jsem víc! Je nutno ale uznat, že řasy neslepila ani nežmolkovala.


Krycí korektor DermoPure, Eucerin, 298 Kč

Koupíte v síti lékáren.

Korektor nejen kryje nedokonalosti, ale také by měl pomoci pokožku léčit díky obsahu kyseliny salicylové, a předcházet tak vzniku dalších pupínků. Texturou je trochu tužší, ale do pleti jde zapracovat celkem dobře. Sice je dražší, ale má oproti jiným korektorům i účinky navíc. Pro problematickou pleť je tedy ideální.Oční linky Crazy Look, Miss Sporty, 84,90 Kč

Koupíte v síti drogerií.

Miss Sporty mě novou kolekcí Crazy Look stále překvapuje. Řasenka byla skvělá a oční linky ve fixu jsou ještě lepší. Jsou úžasně pigmentované, nevymazáváte si linku při jejím nanášení hrotem fixu, jak se to často stává! Navíc fix nebyl před používáním ve svislé poloze, a přesto hrot nebyl vyschlý – jak se to jinak také často stává. Oproti jiným fixům měl také hrot užší, takže pokud si libujete v úzkých linkách, budete spokojena! Linky mají tudíž vše, co od nich očekáváte. A ta cena?!Suchý šampon Wash + Blow Boost Me Up, Aussie, 105 Kč (180 ml)

Koupíte v síti drogerií.

Nápis zní jasně: Umytí a vyfoukání v plechovce. A vážně – suchý šampon od Aussie je takovým malým zázrakem. Oproti jiným suchým šamponům je hutnější, trochu jako lak na vlasy, ale i tak jde dobře rozčesat. Vedle toho, že zbaví vlasy mastnoty, jim poskytne i skvělý objem a  texturu. Proto bych se ho nebála použít i do umytých vlasů jen kvůli tomu, aby nebyly zplihlé. Další výhodou je to, že nezanechává u pěšinky bílý prášek a tolik vlasy nezmatní.

Zaujala vás některá z novinek? Na další díl se můžete těšit opět v pondělí. Starší díly si můžete pustit ZDE!>>

Autor: Lucie Houdková