Vyzkoušeno před kamerou: Tmavě modrá rtěnka a matující pudr | Pro ženy | Blesk.cz

Vyzkoušeno před kamerou: Tmavě modrá rtěnka a matující pudr

Vyzkoušeno před kamerou: Tmavě modrá rtěnka a matující pudr
VIDEO: Adam Balažovič
11. prosince 2017 | 06:00

Tentokrát jsme před kamerou otestovaly nový matující pudr od Maybelline, fixační a zároveň podkladový sprej od Avonu, krém na ruce Panier des Sens a matnou rtěnku od Dermacolu v tmavě modré barvě.

Každý týden přichází do kosmetického světa spousta novinek. My je otestujeme za vás, abyste si mohly udělat obrázek o tom, co rtěnka, krém či řasenka dokážou a zda stojí za to za ně utrácet peníze. Jaké výrobky jsme v redakci vyzkoušely tentokrát?

Matující pudr Fit Me Matt + Poreless, Maybelline, 130 Kč

Od nového pudru od Maybelline můžete čekat perfektní zmatnění a splynutí s pletí. Zkoušela jsem odstín 115 a sedl mi perfektně. Není tolik krycí, ale lehké začervenání dokázal zkorigovat, a to jsem ho nanášela na odlíčenou pleť – žádný make-up! Po tomto pudru budete mít pleť jako samet.

Sprej pro dokonalý make-up Mark, Avon, 199 Kč

Koupíte na www.avon.cz.

Sprej slouží jako podkladová báze a zároveň jako fixace make-upu. Měl by zaručit to, aby vám make-up vydržel co nejdéle. Stačí obličej dvakrát až čtyřikrát přestříkat a je to. Mě ale sprej zklamal, protože po zaschnutí bylo vidět, že mám na obličeji zaschlé kapičky. Já osobně tedy zůstanu věrná transparentnímu pudru, který udělá stejnou službu – a bez kapek.

Krém na ruce s mořským fenyklem Panier des Sens, 129 Kč (30 ml)

Koupíte na www.demdaco.cz.

Krém na ruce od Panier des Sens obsahuje esenciální olej z mořského fenyklu, který má na kůži zpevňující účinky. Můžeme tedy říci, že je tento krém anti-age. Určitě se bude hodit i teď v zimě na suchou a svraštělou pokožku rukou. Navíc oceňuji krásný design a i to, že se jedná o značku kosmetiky, která nepoužívá konzervanty, barviva a netestuje své výrobky na zvířatech.

Tekutá matná rtěnka Matte Mania, Dermacol, odstín č. 40, 199 Kč

Temně modrá rtěnka je horkým trendem. Zajímalo mě, jak taková rtěnka bude vypadat ve skutečnosti. A mé obavy se vyplnily, tento trend pro mě zrovna není. Na rtech je světlejší, než vypadá v tubě, a člověk v ní vypadá bledší, než skutečně je. Na kameře a na umělém světle to není tolik vidět jako na denním světle. Neumím si představit, komu by tahle rtěnka slušela – kromě Kylie Jenner (20), která ji nosí. Troufly byste si na ni?

 

Autor: Lucie Houdková