Kozí kolostrum bojuje za omlazení pleti | Pro ženy | Blesk.cz

Kozí kolostrum bojuje za omlazení pleti

18. října 2017 | 00:00
Prezentace klienta |

Kolostrum neboli 1.mléko po narození mláděte, obsahuje bioaktivní látky nezbytné pro růst, jako jsou imunoglobuliny, antimikrobiální peptidy a růstové faktory. Tyto látky chrání živý organizmus před vznikem zánětlivých onemocnění a napomáhají hojení a obnově tkání.

 

Kolostrum je jediným přirozeným zdrojem dvou růstových faktorů, které podporují množení a regeneraci buněk.

Stárnutí pleti je přirozený proces tvořený kombinací efektu času a faktory vnějšího prostředí. Tyto dva odlišné biologické procesy přímo narušují strukturu kůže i její ochrannou funkci. Dochází k úbytku funkčních tkání, jako je kolagen, elastin a mezibuněčná hmota, dochází samozřejmě i k poklesu hladiny růstových faktorů . Použitím růstových faktorů  v omlazujících kosmetických přípravcích je novým anti-ageing ošetřením, které přispívá  ke strukturní remodelaci pokožky. Klinické studie jasně dokazují významný vliv růstových faktorů obsažených v kolostru na kvalitu pokožky.

Autor: Kosmetika Capri

Pleťové omlazující sérum s kozím kolostrem, které bylo získáno 24 hodin po porodu, obsahuje vysoké množství  přírodních komplexů, které splňují požadavky moderní anti-ageing péče. Jedinečný a první kosmetický prostředek na světě s vysokým obsahem biologického přírodního růstového faktoru z kozího kolostra byl vyvinut českou kosmetickou značkou Le Chaton.

Autor: Kosmetika Capri

Při pravidelném používání se viditelný efekt omlazení pleti dostaví do 4-6 týdnů. Přítomnost přírodního růstového faktoru z kozího kolostra prokazatelně urychluje obnovu epidermálních buněk a tím zlepšuje vzhled pokožky.

www.lachevre.eu/platine/