Jak si udržet opálení? Mažte se ráno i večer a nebojte se peelingu! | Pro ženy | Blesk.cz

Jak si udržet opálení? Mažte se ráno i večer a nebojte se peelingu!

 • description
  description
  description
  description
  3. září 2016 | 06:00

  Sluníte se na dovolené od rána až do večera, poctivě se otáčíte po stanovených intervalech, a po čtrnácti dnech doma jste zase bílá jako sýr? Poradíme vám triky, jak udržet opálení co nejdéle, aby vaše snaha nepřišla nazmar.

 • Příprava

  Pokud patříte mezi ty šťastlivce, kteří se k moři během září teprve chystají, nepromeškejte důkladnou přípravu. Před dovolenou si udělejte peeling celého těla, který odstraní všechny odumřelé buňky. Vyplatí se také brát doplňky s beta-karotenem nebo jíst potraviny, které ho přirozeně obsahují (mrkev, mango, broskve, brokolice). Opálíte se tak rychleji a hlavně zdravěji. A pokud už máte dovolenou za sebou, pamatujte si to pro příště.

  ...
 • Hydratace  Krém nebo olej mějte pořád u sebe. Pokožka byla během slunění hodně zatížená a klimatizovaný vzduch v kancelářích jí na kráse rozhodně nepřidá. Kůže se pak může začít loupat a opálení bude pryč. Mažte se proto hutnějšími krémy nebo vyživujícími oleji před spaním i po ránu.
  ..
 • Pomoc z přírody  Pokud nemáte po ruce speciální hydratační krém, stačí si odskočit do kuchyně. Pokožka potíraná olivovým nebo kokosovým olejem bude krásně vyživená a zabarvená. Stejně tak si do oleje můžete nechat vylouhovat lístky růže nebo měsíčku z vaší zahrádky. Výsledky uvidíte okamžitě!
  Spálená pokožka od sluníčka je vlastně zánět kůže.
 • Opálení na počkání  Na trhu existuje nepřeberné množství samoopalovacích přípravků, které vás opálí vcukuletu. Kvalitní krémy na pokožce nezanechávají fleky ani typický zápach. Kromě krému stojí za vyzkoušení i spreje nebo pěny. Navíc když už máte opálený základ, stačí přípravek nanést jen jednou – a hned budete vypadat, jako byste právě vystoupila z letadla.
  ...
 • Peeling


    
  Jemným obrušováním kůže opálení rozhodně nezmizí, ba naopak. Jedině jednolitá svěží pleť může vypadat dobře a mladistvě. Šetrný peeling odstraní pouze nejsvrchnější vrstvu pokožky, která je už stejně odumřelá a kvůli níž působí kůže mdle. Tělo proto „obrušujte“ dvakrát týdně.
  Chcete si letní opálení udržet až do zimy? Víme jak na to!
 • Kamufláž  Šikovně zvolené líčení může letní bronz skvěle podtrhnout. Na oční víčka naneste zlatavé stíny, pod lícní kosti bronzer a nad ně a pod obočí trochu rozjasňovače. Výsledkem bude svěží, odpočatá a sluncem políbená tvář.
  Bronzový make-up pomůže dodat vaší tváři sexy šmrnc

Autor: nat
Diskuse ke článku
.
1080p 720p 360p
DesktopMobile