Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno, déšť 22°C

Perfektní probuzení pleti

11. dubna 2016 | 00:00
Prezentace klienta |

Cítíte to? Jaro je tu! Všechno ožívá, kvete, nasává nový život a energii. Všechno je jemné a křehké, unavené po šedivé zimě. Podobně je na tom i naše pleť. Aby se rozvinula do krásy, potřebuje jemnou, ale účinnou péči, která jí dodá všechno potřebné pro zdraví a krásu. Něco, co jí dodá vodu potřebnou na to, aby fungovala každá jedna buňka, něco, co ji krásně rozzáří, něco, co zahladí nedokonalosti, něco, co jí dovolí dýchat a být sama sebou. 

Aby se tak stalo, nemusíte rozšiřovat svůj kosmetický arsenál o několik dalších produktů. Stačí vám jeden perfektní. Novinka z řady Hydrabio od společnosti Bioderma je úžasná. Zamilovat si ji je tak jednoduché. Hlavně citlivá a dehydratovaná pleť ocení její mimořádné benefity. Je to dávka energie a hydratace, vzpruha na celý den, která nedovolí pleti povadnout, ani když je vystavená nadměrné zátěži ze životního prostředí, chladu či UV záření, dokonce si poradí i se známkami stresu a projevy předčasného stárnutí. Krém Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 zásobuje pleť dávkou nové generace fyziologické hydratace. Díky emulzi, která je inspirovaná strukturou kůže, aktivní látky patentu Aquagenium pronikají hlouběji do pokožky a účinněji aktivují přirozený hydratační proces. Výsledkem je okamžitě vyhlazená, rozjasněná, jemná, pružná, jednoduše perfektní pleť.

Autor: Bioderma

Díky speciálním filtrům chránícím před oběma druhy UV záření (UVA i UVB) může být vaše pleť v pohodě i při běžných činnostech venku. Klidně si můžete vychutnávat první kávičku na terase s kamarádkou, jízdu na kole, běh či procházku s dětmi bez obav o svoji pleť. Je jedno, kde jste. Hydrabio Perfecteur ochrání pleť před všemi nástrahami a poskytne jí všechno potřebné pro maximální pohodlí, zdraví a krásu. Je tak účinný, že stačí minimální množství, abyste pocítili maximální účinky a vychutnali jeho pozitiva. Stačí nanést jen tři tečky krému – jedna na čelo, jedna na každou tvář, jemně vmasírovat a užívat si pocit z perfektní pleti. Novinka Hydrabio Perfecteur je vynikající i jako podklad pod make-up. Abyste jeho benefity pocítili v plném rozsahu, je ho vhodné nanášet na očištěnou pleť přípravky Hydrabio H2O nebo Hydrabio Mléko. Potom už jen jemná vrstva make-upu a vaše pleť nepotřebuje víc. Celý den si můžete užit v pohodě bez starostí o krásu a zdraví pleti, protože krém Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 je jednoduše perfektní.

Chcete strávit Perfektní relax víkend se svou kamarádkou v prostředí krásného resortu? Zakupte si novinku Hydrabio Perfecteur v jedné z našich kamenných lékáren, vyfoťte se s kamarádkou a výhra může být Vaše! Více informací o soutěži zde.

Je to v kůži! www.bioderma.com