Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C

Kosmetické triky, které musíte odkoukat od Audrey Hepburn

 • Krásná Audrey Hepburn
  20. července 2022 | 06:00

  Audrey Hepburn pro mnohé představovala naprosto nový typ krásy. Její dokonale útlá postava a velké herecké nadání z ní udělaly hotové ztělesnění a vzor elegance, šarmu, noblesy, ale i módy a charizmatu. 

  Naučte se i vy triky, které Audrey mistrně ovládala ve svůj vlastní prospěch.

 • Perfektní řasy chtějí svůj čas

  Audrey Hepburn
  Autor: Profimedia.cz, ČTK
  Myslíte si, že ikonické řasy měla Audrey od přírody? Chyba lávky. Za jejími dokonale oddělenými hustými řasami mrkací panenky nestál nikdo jiný než – sama Audrey, která si je po namalování řasenkou oddělovala pomocí špendlíku. Toužíte po stejných řasách, aniž by vám hrozilo, že si vypíchnete oko? Nenanášejte více vrstev řasenky, než je nutné, začněte používat kleštičky na řasy a pořiďte si na ně hřeben.

   

   

   

   

   

  Video se připravuje ...
  Ikonický šatník Audrey Hepburn • VIDEO: Videohub

 • Vaše rty jsou sexy

  Audrey Hepburn
  Autor: profiedia.cz
  A když chcete, aby byly ještě víc sexy, prostě jim pomozte. Trikem Audrey bylo používat konturovací tužku tak, aby přesně kopírovala linii jejích rtů, ale uprostřed horního rtu zajela lehce níž, aby tak vytvořila jasně definovanou linku připomínající srdíčko přesně uprostřed rtů. Těžko si představit něco, co by vám mohlo dodat větší výraz ženskosti.

   

   

   

   

   

   

 • I jednoduchý účes může být úchvatný

  Audrey Hepburn
  Autor: Profimedia.cz, ČTK
  Nemusíte trávit každé ráno se žehličkou nebo kulmou v ruce, abyste byla nádherná. Ostatně Audrey potvrzuje, že úchvatná můžete být i v pixie klučičím střihu. Dejte si půl hodinky spánku navíc a vyrazte do světa se svými přirozenými vlasy. Jistě sklidíte nejeden obdivný komentář.

   

   

   

   

   

   

 • Přirozené obočí nikdy nevyjde z módy

  Audrey Hepburn
  Autor: profiedia.cz
  Je příznačné, že Audrey ve své době nosila přesně takové obočí, jaké je dnes absolutně in. Zapomeňte už konečně na tenké, ostré obočí a vrhněte se na přirozenost. A klidně si nějaký ten chloupek dokreslete.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Video se připravuje ...
  Nejznámější výherkyně České Miss • VIDEO: Videohub

 • Najděte si svůj ikonický parfém

  černá
  Autor: Profimedia.cz
  Věděly jste, že nejoblíbenějším parfémem Audrey Hepburn byl L´Interdit od Givenchy, který byl v roce 1957 navržen speciálně pro Audrey samotnou? Takové štěstí se nám pravděpodobně nestane, i tak si ale najděte tu jednu vůni, která bude prostě vaše. Zamotáte tím hlavu nejen sobě.

   

   

   

   

   

   

   

 • Slaďte rtěnku s outfitem

  Audrey Hepburn
  Autor: Profimedia.cz
  Nemusíte ladit barvu rtěnky s barvou laku na nehty, ale vyzkoušejte oblíbený trik Audrey a slaďte rtěnku se svým outfitem nebo botami. Vypadá to totiž prostě dokonale a přitom je to tak neuvěřitelně snadné.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Velký výběr té nejlepší kosmetiky pro vás najdete na našem internetovém srovnávači Zboží Dáma.

Autor: Martina Miláčková
Diskuse ke článku
.