Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

Doplňky a účesy na Oscarech: Kdo vynesl šperky po Audrey Hepburn a kdo změnil účes?

25. února 2019 | 10:26

Jednoznačně největší událostí každého roku je předávání filmových cen: Oscarů. Letos nás nezaujali jen ti, kdo vyhráli, a krásné róby zúčastněných. Zaměřily jsme se i na účesy, šperky a další doplňky. Podívejte se s námi na to nejlepší z letošního předávání cen!

Některé roky na Oscarech bývají opravdu nezapomenutelné. Tenhle rok to bude právě díky šperkům. Mnoho žen vyneslo doslova mistrovská díla.

Uhlazený a sofistikovaný look předvedla Charlize Theron – svými šaty, šperky i účesem v nové podobě jako brunetka. Šperky pocházejí od italské značky Bulgari, která nikdy nezklame. Diamantový náhrdelník představuje hada a náušnice jsou tvořeny ze safírů, smaragdů a diamantů. Její jednoduché šaty byly ještě doplněny o náramky a prstýnky, přesto nepůsobily překombinovaně.

Charlize Theron
Charlize Theron
Autor: profimedia.cz

Kvůli svým šatům skončila v sekci nejhůře oblečených, ale výběrem doplňků si získala naši přízeň zase zpátky. Rachel Weisz zvolila překrásnou čelenku od Cartiera z roku 1903. Její look tedy žádné další šperky nepotřeboval, škoda jen těch nepovedených šatů.

Rachel Weisz
Rachel Weisz

Nejdražší šperk ale zvolila Lady Gaga. Chtěla tak ozvláštnit jednoduché černé šaty. Žluté diamanty měly hodnotu 678 milionů korun. Byly od Tiffanyho a měly 128,54 karátu. Navíc náhrdelník se na veřejnosti objevil teprve potřetí. Naposledy ho na sobě měla Audrey Hepburn, když hrála svou ikonickou roli ve filmu Snídaně u Tiffanyho. Vedle úchvatných šperků dotáhla Lady Gaga look i svým účesem.

Lady Gaga
Lady Gaga

Prohlédněte si další módní detaily z udílení Oscarů:

Šaty z Oscarů 2019: Kdo si letos utrhl ostudu?

Autor: Markéta Luštincová