Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Chcete držet své miminko v náručí dřív, než se vám narodí? Teď už můžete!

22. ledna 2014 | 15:00

Ach ta technologie! Představte si, že jste v očekávání svého potomka a nemůžete se dočkat, celá zvědavá, jak ten malý tvoreček bude vlastně vypadat! Tak dnes už technika dospěla tak daleko, že si můžete ještě před narozením nechat udělat 3D model, podle ultrazvuku!

Dříve se maminkám ani nesnilo, že by před narozením dítěte mohly v ruce třímat alespoň fotografii z ultrazvuku, dokonce na určování pohlaví dítěte používaly jen různé babské triky. Nyní je všechno úplně jinak a možná je to až maličko děsivé. V Americe totiž existují společnosti, které vám podle ultrazvuku udělají 3D miminko ještě dříve, než se vám vyloupne to opravdové z bříška.


Třírozměrné miminko se vyrábí podle ultrazvuku
Tahle legrace vás sice nevyjde nijak levně, ale mezi lidmi, kteří na to kde a jak utratit nějakou tu kačku nehledí, to bude opravdový trhák. Na české koruny by vás takové miminko na nečisto, vyšlo na necelých třináct tisíc korun. Představte si, že to malé vám ještě kope v bříšku a vy už ho držíte v ruce a koukáte se mu do obličeje!

S modelem miminka pak můžete obcházet příbuzenstvo a kamarády a předvádět v plné kráse, co se vám to narodí za výstavní kousek. Najednou všechno nabude reálnějšího charakteru. Doufejme jen, že se maminkám, které si miminko nechají vymodelovat neomrzí dříve, než se jim narodí to pravé.

Diskuse ke článku
.