Pondělí 27. května 2024
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
Oblačno, bouřka 23°C

Smáli se obézní holce, která kupovala cupcaky. Čím všem vytřela zrak?

10. dubna 2018 | 06:00

Během svého života se setkáme s mnoha lidmi, kteří nás budou hodnotit nebo také soudit, a je jen na nás, jak se s tím popereme. Své o tom ví devatenáctiletá dívka z Indiany, která se s takovou situací poprala na jedničku. 

 

Vega Blossom (19) měla problémy s nadváhou už odmalička. Kvůli tomu si musela vyslechnout mnoho urážek a nepříjemných komentářů. Své tělo ale měla vždy ráda a rozhodla se lidem, kteří ji urážejí, postavit se bez studu a obav. Jednou když byla ve své oblíbené pekárně, musela čelit opravdu nepříjemné situaci. 

"Doufejme, že ta tlustá holka nevykoupí všechny cupcaky," zaslechla Vega od ženy, která stála za ní, zatímco čekala ve frontě na své oblíbené cupcaky. "Když jsem to slyšela, chtělo se mi brečet. Ranilo to mé city," vzpomíná zdrcená Vega. Ale pláči se ubránila, spolkla svůj hněv a na protivnou zákaznici vymyslela výbornou pomstu!

Lahodné cupcaky všechny vykoupila a na nepřející ženu nezbyl ani jeden. Utratila za ně sice hodně peněz, ale za tu lekci to podle ní rozhodně stálo! Příběh sdílela na svém facebookovém profilu, kde se setkala s řadou reakcí. Někteří lidé byli nadšení z gesta, které Vega udělala, a podporovali ji. Ostatní byli naopak velmi znechuceni a dávali to dívce pořádně "sežrat".

Ať už byly komentáře jejího příběhu pozitivní nebo negativní, Vega si s tím hlavu nelámala. Chtěla ukázat, že lidé k sobě mají být laskaví a zdvořilí. Hlavně ale chtěla motivovat všechny, kteří za sebou mají podobně nepříjemné zážitky. 

Autor: Adéla Ondroušková