Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Oblačno, déšť 21°C

Jsi moc tlustá na to, abys měla sexy přítele, vzkázali jí. Co odpověděla?

2. dubna 2018 | 06:00

Internet je plný zlých a nepřejících lidí, kteří mají občas potřebu druhé urazit nebo zesměšnit. Své o tom ví Jenna, která se musela potýkat s narážkami na svou postavu a s uštěpačnou poznámkou, že si kvůli své postavě hezkého manžela s břišáky rozhodně nezaslouží. Ze vzkazu se ale nehroutila, protože ví, že pro jejího manžela tohle není důležité a že ji miluje takovou, jaká je. 

Jenna je nádherná, zdravá a úspěšná žena, která si ze svých kil navíc rozhodně nic nedělá. Proč by taky měla, když má vedle sebe milujícího manžela. Drew se živí jako fitness trenér, a tak je jeho postava vytrénovaná a plná svalů. Jsou manželé jedenáct let a stále jsou do sebe neskutečně zamilovaní.

Na první pohled vás možná udiví, proč takový fešák nemá vedle sebe stejně vysportovanou ženu. To stejné si totiž řekl jeden z uživatelů sociálních sítí, který se nebál svůj nesouhlas projevit a Jenně napsal, že nemůže uvěřit tomu, že má zrovna ona tak sexy manžela, a že si rozhodně vedle sebe nezaslouží někoho, kdo má takovou postavu. 

Místo toho, aby se nechala Jenna komentářem rozhodit, rozhodla se všem ukázat, proč je láska mnohem víc než tělesná schránka. "Tento muž obdivuje každou křivku, každou nedokonalost, kterou na sobě mám. Vždycky mě ujišťoval, že jsem krásná, a to dlouhých jedenáct let. Možná mám velká stehna a velké ruce, ale pro mě je důležitější, že mě Drew miluje takovou, jaká jsem," vzkázala Jenna.

Její upřímná a citlivá odpověď inspirovala tisíce lidí, kteří se potýkají se stejným problémem, a cítí se proto nesví. Společnost má stále zapotřebí soudit páry různých velikostí a často zapomíná na to, že "láska je prostě láska". Jenna a Drew jsou ideálním příkladem toho, že pokud někoho opravdu bezhlavě milujete, jeho nedostatky nehrají žádnou roli. 

Autor: Aneta Pařízková
Video se připravuje ...