Jogínka se stala senzací Instagramu. Na fotografiích cvičí úplně nahá

10. listopadu 2017 | 06:00

Každá žena je krásná, a to bez ohledu na věk, národnost nebo typ postavy. Na to se snaží poukázat neznámá hvězda Instagramu, která vystupuje pod přezdívkou Nude Yoga Girl. Na svých snímcích pózuje zcela nahá, a chce tak motivovat ženy po celém světě, aby se za své tělo nestyděly a našly způsob, jak ho oslavovat. 

Přestože australská modelka zůstává stále v anonymitě, fotografie jejího těla uchvátily několik set tisíc uživatelů sociální sítě Instagram. Snímky mají být určitým poselstvím pro ženy, které nejsou se svým tělem spokojeny. "Kdysi bylo mým problémem, že jsem na svém těle viděla neustále nějaké chyby, a to mi znemožňovalo mít ráda samu sebe," uvádí u svých snímků mladá jogínka.

Prostřednictvím tohoto projektu se snaží poukázat na fakt, že jsme všichni bez rozdílu krásní a se svým tělem dokážeme úžasné věci. Dnes jogínku sleduje přes sedm set tisíc lidí a fanoušků stále přibývá. Díky svým snímkům se stala inspirací pro ženy po celém světě. Ty její myšlenku následují a na Instagramu sdílejí své nahé fotografie s hashtagem #nygyoga. 

Podívejte se do fotogalerie na její nahé snímky:

Autor: Aneta Pařízková
1080p 720p 360p
DesktopMobile