Tohle vás rozpláče: Předčasně narozená dvojčata se stále drží za ručičku! | Pro ženy | Blesk.cz

Tohle vás rozpláče: Předčasně narozená dvojčata se stále drží za ručičku!

26. ledna 2016 | 06:00

Předčasně narozená dvojčata, která k sobě natahují ručičky, měla být původně hlavně nadějí pro rodiče podobných dětí. Měla ukázat, že i takto malé děti můžou přežít. Příběh rodiny a hlavně video malých sourozenců už ale rozplakaly miliony lidí po celém světě.

Na začátku ledna porodila Anthea Jackson-Rushford z australského Melbourne dvojčata. To ještě není důvod k tomu, aby se nad jejich fotkami a videem rozplakaly miliony lidí na celém světě. Jenže Kristian a Kristiana se narodili v 28. týdnu a jednom dni a každé z dvojčat nevážilo ani kilo.

Děti se za ruce nechytly jen jedenkrát, ale zřejmě je uklidňuje, když se navzájem dotýkají.
Děti se za ruce nechytly jen jedenkrát, ale zřejmě je uklidňuje, když se navzájem dotýkají.
Autor: Facebook

Rodiče se rozhodli uveřejnit na sociální síti video a fotky dvojčátek a jejich drobných pokroků, aby podpořili ostatní rodiče s předčasně narozenými dětmi.

Sami si totiž prošli obdobím strachu a bezmoci, když zjistili, že se děti musí narodit předčasně. Hned jak se k nim tato informace dostala, sedli k počítači a začali hledat všemožné informace. Kdyby byli narazili na podobný povzbudivý příběh, hodně by se jim ulevilo.

Dojemné záběry Kristiana a Kristiany dojaly miliony lidí po celém světě.
Dojemné záběry Kristiana a Kristiany dojaly miliony lidí po celém světě.
Autor: Facebook

Video obletělo díky Facebooku celý svět a okamžitě se stalo virálním. Úspěch zarazil i samotné rodiče, takový ohlas opravdu nečekali. Dvojčata se na videu drží za ruce a ani na dalších fotkách z jiných dnů se od sebe opravdu nemohou odtrhnout.

Otec Glen s malými sourozenci. • VIDEO: Facebook