Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C
Premium

Odbornice radí: Jak uspokojit ženu a dokázat, aby prožívala hlubokou rozkoš?

6. srpna 2020 | 06:00

Denisa Říha Ptáčková pomáhá lidem k naplněnému životu a párům k lásce a vášni, kterou mohou cítit i po dvaceti a více letech společného života. Na jejích webových stránkách mě zaujal kurz pro muže, kde se učí, jak uspokojit ženu. Zajímá vás, co od mužů potřebujeme, abychom mohly dosáhnout rozkoše?

Kdo by netoužil vidět svou partnerku, jak křičí blažeností a svíjí se v extázi? Když se mužů na kurzu pro páry zeptám, zda jim je milejší jejich vlastní orgasmus, nebo dívat se na orgasmus partnerky, hádejte, na co se zvednou všechny ruce... Kdo tipujete orgasmus ženy, jste správně. Pro muže je žena odevzdaná v extázi zajímavější, než když prožívají své vyvrcholení.

Přestože muži po potěšení partnerky tolik touží, velká část neví, jak na to. Jako muži i jako ženy často děláme chyby, že partnera chceme obdarovat tím, po čem toužíme my sami. V oblasti intimních doteků ale mívají muži a ženy odlišné touhy.

Zatímco v mužském světě vytvoříte hodně radosti, když bez zdlouhavých „tanečků“ obdaříte láskou a pozorností to "nejcennější", co muž má, u ženy s takovým postupem nepochodíte. Opravdu, někdy partnera či partnerku zbytečně frustrujeme i s těmi nejlepšími záměry. Ženy se zpravidla snaží s partnerem navázat emocionální kontakt, popovídat si, pak ho pozvolna hladí na rukou a podobně… A muž si v duchu říká: Tak kdy se mě už konečně dotkne TAM?!

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium