Jak masturbovat: Triky pro silnější ženský orgasmus | Pro ženy | Blesk.cz

Tajemství ženské masturbace: Tipy, které by se měl naučit i váš muž

 • 8. listopadu 2018 | 06:00

  Když přijde na sebeuspokojování, většina z nás má jistou vlastní techniku, která je dovede do slastného cíle vždycky a zaručeně. Tím pádem se ovšem k tomuto rituálu uchylujeme pokaždé, když na to přijde.

  Ať už jste unavená nebo máte jen chviličku čas, vaše naučená rutinka má vždycky úspěch a je to raz dva. Časem ale vše, co se nemění, trochu zevšední, i když je to jinak praktické. Zkuste těchto pět tipů, které by vám mohly pomoci vyhnout se stereotypu při masturbaci!

 • Vyzkoušejte jinou techniku

  Pokud jste zvyklá pohybovat prsty přes klitoris diagonálními pohyby ze strany na stranu, potom stačí jen změnit směr a zkusit to tentokrát shora dolů. V rozmanitosti a hravosti je krása sexu, zkuste se trochu poškádlit tím, že budete kroužit kolem klitorisu v kruzích, ale nebudete se ho dotýkat úplně. Nervová zakončení budou stále drážděna a vybuduje to slastné napětí!

 • Investujte do hračky


  Autor: iStock
  Pokud jste doposud k uspokojování používala pouze své prsty, potom je možná na čase, abyste si na pomoc vybrala nějakého šikovného pomocníka. Tím mám samozřejmě na mysli věrného sluhu, který bude čekat na svou chvilku pokaždé, když budete potřebovat. Většina žen musí stimulovat klitoris k dosažení orgasmu a výrobci erotických pomůcek to dobře vědí. Stačí se podívat do jejich nabídky a vybrat si  takového pomocníka, který vám padne do oka.

  Podívejte se na video o tom, jak si vybrat hračku na klitoris:

  Vše o sexu: Mašinky, které vás dovedou k orgasmu stimulací klitorisu • VIDEO: Adam Balažovič/ bpž

 • Znásobte své vzrušení

  Autor: iStock
  Orgasmus vychází ze vzrušení, a ne naopak. Tudíž bychom se měly naučit, jak vzrušení znásobit, a tím snáze potom hledat cestu k vyvrcholení. Vzrušení přichází v okamžiku, kdy jsme uvolněné, házíme za hlavu starosti všedních dní a vnímáme jen samy sebe. Můžete si tedy třeba napustit teplou vanu, zapálit svíčky, nalít si sklenku vína a pustit si hudbu, kterou máte ráda. Všechny vaše smysly a receptory jsou důležité a díky nim můžete zvyšovat své vnímání a vzrušení. Naučíte-li se uvolnit se, bude orgasmus snazší nejen při masturbaci.

  Podívejte se na video o klitorisu v historii:

  Animovaný film o klitorisu odhalil to, co jste možná nevěděli. Podívejte se! • VIDEO: youtube

 • Změňte polohu


  Autor: iStock
  Většina žen masturbuje v poloze na zádech. Je to pohodlné. Ovšem jakmile si najdete ten nejúčinnější způsob, jak dosáhnout orgasmu, polohu většinou nikdy neměníte. Kdybyste zkusila lehnout si na břicho a našla byste si třeba něco, o co se můžete třít, bude na klitoris doléhat celá váha vašeho těla, a můžete tak zažít trochu jiný druh vyvrcholení. Také zkuste jiné místnosti než ložnici, třeba koupelnu – sprchu nebo vanu.

  Chystáte se koupit si první erotickou hračku? Video vám poradí:

  Jak si vybrat svou první erotickou pomůcku a na co si dát pozor • VIDEO: Adam Balažovič/bpž

 • Použijte lubrikační gel


  Autor: iStock
  Lubrikační gel je kouzelník, který dokáže sexuální hrátky přivést na jiný level. V dnešní době existují i takové, které vaše intimní partie prokrví a budou působit na ně tak, že orgasmu dosáhnete snadněji, ale váš prožitek bude intenzivnější. Pamatujte na to, že pokud používáte takovéto sexuální pomůcky, je bezpečnější použít gel na vodní bázi.

Diskuse ke článku
.