Jak mu to udělat rukou lépe, než to dokáže on sám | Pro ženy | Blesk.cz

Jak mu to správně udělat rukou, aby už nikdy nechtěl žádnou jinou

22. února 2018 | 06:00

Říká se, že tak, jak si to muž dokáže udělat rukou sám, to žena nikdy nedokáže. Něco na tom bude, ale v každém případě platí: pokud někdo poskytuje potěšení vám, aniž byste se do toho musela nějak zapojovat, je to vždycky paráda. Když se naučíte pár triků, může to být perfektní doplněk milostných hrátek. Je to vlastně jako se vším: cvičení dělá mistra. Tak se nebojte a zkuste to!

V okamžiku, kdy s partnerem začnete hrátky, nechte ho, ať se položí na záda, vy si sedněte obkročmo na jeho stehna. Potom jemně naneste lubrikační gel, s ním je to vždy příjemnější než nasucho. Úplně základním krokem je to, že pevně, ale s citem uchopíte jeho penis a pohybujete rukou nahoru a dolů v pomalém, rovnoměrném tempu.

Střídejte tempo a nebojte se přitlačit

Základním kamenem k tomu, aby se partner dostal do varu, je změna tempa a tlaku. Nezapomeňte také věnovat speciální pozornost supersenzitivní části penisu, kterou je koruna žaludu, tedy vystouplý okraj, který odděluje žalud od těla penisu. A také uzdičce, která spojuje žalud s předkožkou. Jsou to místa protkaná nervovými zakončeními, jedna z nejcitlivějších míst penisu. Pravidelným přejížděním se mu výrazně zvýší rychlost srdeční činnosti, a to znamená jen jedno – je vzrušením bez sebe!

Laskejte také varlata

Také je dobrý nápad použít obě ruce v tandemové spolupráci. Na jedné ruce udělejte z palce a ukazováčku prsten, tím ho obejměte u kořene penisu a jemně tlačte dolů. Druhou rukou mu laskejte varlata.

Další obourukou variantou je, že jednou rukou postupujete směrem dolů po penisu, tato ruka je okamžitě následována druhou. Přitom zároveň ruce mírně pootáčejte po ose, z toho se mu úplně zamotá hlava!

Přidejte masáž prostaty

Jakmile vidíte, že už je blízko vyvrcholení, stále se jednou rukou věnujte jeho penisu a přejíždějte ho nahoru a dolů, zatímco druhá ruka by se měla přesunout k perineu, neboli hrázi, která se nachází mezi řitním otvorem a varlaty. Prostředníčkem a ukazováčkem jemně masírujte právě toto místečko a jeho orgasmické potěšení bude delší než obvykle.

Pamatujte, že žádný muž není stejný jako ostatní, každý má svá citlivá místa někde jinde a je důležité experimentovat a najít právě u toho vašeho, která to jsou. Klidně se nebojte zeptat, co mu dělá dobře, nebo ho dokonce požádejte, aby vám ukázal, jak si to dělá sám, a postupujte podle toho. Důležité je, aby bylo vidět, že vás to baví, buďte hravá, ne strnulá. To, že mu chcete udělat dobře, je samo o sobě vzrušující!