Co prozradí velikost jeho penisu o tom, jaký je milenec?

23. ledna 2018 | 06:00

Kolik mužů, tolik penisů. Dalo by se ale přece jen vytvořit několik základních škatulek, kam by se podle tvaru, velikosti a celkového vzezření mohly mužské chlouby zařadit. Říká se, že podle nosa poznáš kosa. Penis také dokáže o svém majiteli něco říct. Takže co říká o povaze vašeho partnera jeho mužný nástroj?

Průměrňák
Co by se dalo říct o panu Průměrném? Má průměrnou práci, průměrný život a strávíte s ním průměrné chvilky v posteli. Na průměrnosti není nic špatného, ale někdo hledá víc.

Velký – špatný
Muži, kteří mají velká přirození, jsou většinou přehnaně pyšní na svou chloubu. To má ovšem vliv také na to, že si myslí, že to úplně stačí a vy se z něho posadíte na zadek. Zapomínají, že by se také mohli trochu snažit. Nejhorší je, že to tak mají i v běžném životě, mají pocit, že všechno přijde samo. Tady by bylo potřeba trochu profackovat realitou.

Existuje ideální penis? Podívejte se na video:

720p 480p 360p 240p
Gábi se nebojí zeptat: Opravdu záleží na velikosti a existuje ideální penis • VIDEO: 

Malý, ale šikovný
Někteří muži nemají naděleno stejně jako jiní, ale vědí, jak svůj nástroj použít. Tito muži jsou nejen v posteli velice inovativní a dovedou ze svých nedostatků udělat výhodu.

Tak akorát
Tito muži jsou zdravě sebevědomí a srdeční. Jsou to drahé kameny, které se tak často nevidí.

Dlouhý a hubený
Muži s chloubou tohoto tvaru jsou stejně tak podivně nepadnoucí a neohrabaní jako jejich penis.

Tlustý a krátký
Jsou to muži hlasití a mnohdy dost otravní. Snaží se až moc a přehánějí, protože jsou si vědomi toho, že jejich kámoš není zrovna atraktivní.

Křivák
Muži s ohnutým přirozením byste jen tak věřit neměla. Většinou jsou tak křiví jako jejich maličkost.

Grower
Muži spadající do kategorie grower, tedy ti, jimž se penis několikanásobně zvětší, ač se v klidové poloze zdál malý, můžou překvapit, jsou zvyklí vídat zklamání a následně  obrovské nadšení. Tito muži žijí vzrušující život a nestydí se, neboť vědí, že dokážou dlouhodobě potěšit ženu.

Mikropenis
Bohužel, tito muži nežijí moc šťastný sexuální život, a to se podepisuje na jejich přístupu k životu i ženám. Byli mnohokrát zklamáni a trochu zanevřeli na štěstí.

Shower
Na rozdíl od growera shower už mnoho nepovyroste. Jak ho vidíte, tak ho máte. Je to čestný chlap, který nikdy neschovává to, jaký doopravdy je.

Obr
Muž s obřím penisem je většinou tichý. Nemusí se vůbec stydět za svou velikost, ale bohužel ne každá žena si na něj troufne. Mnohdy vidí spíš než slzy štěstí slzy bolesti.

Umělecké dílo
Většinou ten největší introvert z vaší skupiny přátel bude mít nejspíš ten nejkrásnější penis. Nepotřebuje se jím chlubit, moc dobře ví, co v kalhotách nosí. Toto umělecké dílo ale bude patřit jen do té galerie, která ocení i jeho majitele.

1080p 720p 360p
DesktopMobile