Nejčastější chyby, které ženy dělají v poloze 69. Děláte je také? | Pro ženy | Blesk.cz

Nejčastější chyby, které ženy dělají v poloze 69. Děláte je také?

 • 10. srpna 2017 | 06:00

  Je zajímavé, že tuhle polohu mají mnohem raději muži než ženy. Možná z toho důvodu, že uvolnit se a vnímat partnerovo laskání není tak jednoduché, když u toho zároveň musíte věnovat pozornost jemu. Tahle poloha v sobě skrývá různá úskalí a možná sama děláte podobné chyby.

 • Nudná monotónnost


  Životu se musí dodat barva, pestrost a rozmanitost, a to platí i v sexu. Hravost by měla být jeho součástí. Pokud se něco monotónně opakuje, mohlo by vás to začít štvát jako zaseknuté cédéčko. Stejně tak tomu je, když žena orálně uspokojuje muže. Pokud nebudete hravá a různě měnit tempo, tlak rtů a pohyb jazyka, budete jako stroj zaseknutá v jednom a tom samém pohybu, začne se váš partner nudit, a to je škoda.

 • Nechuť k orálnímu sexu


  Pokud vám není orální sex příjemný – a to ať už jste aktér nebo příjemce – je pro vás tato poloha zcela nevhodná. Je dobré se o tom s partnerem bavit. Dělat něco jen kvůli tomu, že to ten druhý chce, není řešení a on si to neužije, pokud se budete tvářit kysele. Pokud si toho nevšimne a vy jste k němu v této pozici otočená zadečkem, pak to určitě pozná ve vašem provedení nebo ztuhlém držení těla. Děláte-li něco s odporem, nemusí vám být ani vidět do obličeje, a partner pozná, že nejste uvolněná.

  Podívejte se, jaký mají české ženy vztah k vlastnímu tělu:

  Gábi se nebojí zeptat: Jaký mají české ženy vztah ke svému tělu? • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ


 • Krok za krokem


  Občas je těžké soustředit se na dvě věci najednou, na váš prožitek i na to, aby váš výkon uspokojoval partnera. Pokud je to nepřekonatelný problém, tak zapomeňte na 69 a nejdříve uspokojte vy jeho a on pak vás – nebo obráceně.

 • Nedostatečné uvolnění a stydlivost


  Poloha 69 je hodně intimní, některé ženy dokonce může přivádět do rozpaků, že „sedí“ partnerovi na obličeji. Nesmíte dovolit, aby vás vaše rozpaky a stud přemohly. Muži milují pohled, který se jim v této poloze naskýtá, vzrušuje je to. Nebuďte ztuhlá a pokuste se občas prohnout v zádech nebo zavlnit boky, když vám pohyb partnerova jazyka bude dělat dobře.

  Myslíte si, že na velikosti záleží? Podívejte se na video: 

  Gábi se nebojí zeptat: Opravdu záleží na velikosti a existuje ideální penis • VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ

 • Schovejte zuby


  I když někdy může být občasné štípnutí nebo škádlivé kousnutí do žaludu velmi vzrušující, je zapotřebí opravdu jemného přístupu. Použití zubů a experimentování s nimi se rozhodně nedoporučují začátečnicím v tomto oboru. Samozřejmě pokud jste zkušená matadorka, můžete partnerovi ukázat, čeho všeho jste schopná. Hlavně něžně!

Diskuse ke článku
.