Sobota 26. září 2020
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
Zataženo, déšť 16°C

Anální předehra pro začátečníky. Tipy, jak na to, abyste si to užila

 • 4. března 2019 | 06:00

  Chcete už konečně zjistit, jestli se vám líbí anální sex, nebo ne? Slyšíte o něm, čtete, zvědavost vám nedá, ale odvaha stále chybí? Nikam nemusíte spěchat. Což je mimochodem velice dobrá strategie, pokud jde o anální sex. Hlavně pomalu! Pokud se s partnerem cítíte uvolněně a sexy, pak by neměl být problém.

 • Není na tom nic špinavého nebo nechutného


  Řitní otvor a konečník nejsou tak „špinavé“, jak si mnoho lidí myslí. V této oblasti se neobjevuje fekální materiál, ale samozřejmě že pokud se na tuto příležitost chcete připravit, můžete se perfektně očistit, a zbavit se tak nervozity. 

 • Hygiena


  Pro svůj lepší pocit si můžete udělat anální výplach, tedy klystýr. Ten by měl zbavit konečník možných zbytků stolice. Pokud nemáte k tomuto druhu výplachu doma prostředky, pak stačí konečník pořádně opláchnout. Pokud se před sexem vyprázdníte, nemělo by v konečníku nic zůstat.

 • Komunikace je základ


  To je jasná věc, komunikace je základem všeho, nejen sexu. Je třeba si o vašich pocitech popovídat. Pokud máte obavy, je třeba říct partnerovi z čeho, ten je tak může jednoduše rozehnat, když vám vše vysvětlí. Během akce je také důležité dávat mu najevo, jestli to, co dělá, vám působí potěšení, nebo naopak. Partner musí být vždy připraven zastavit, jakmile mu dáte povel.

 • Rimming


  Toto je anální technika, při které nedochází k penetraci řitního otvoru. Je to trochu jako v basketbalu, když míč pouze rotuje po obvodu koše, ale nepropadne dovnitř. Rimmingem je dobré začínat, abyste si zvykla na intimitu stimulace této části těla.

 • Menší lepší


  Expertka radí, jak si vybrat anální pomůcky • VIDEO: Adam Balažovič
  Tady platí na začátek jasné pravidlo: je potřeba začít s něčím malým, jako je třeba prst nebo malý anální kolík. To, co je na začátku při análním sexu nejvíc nepříjemné, je právě pronikání skrz řitní otvor. Když není dost uvolněný, bude to bolestivé, a to by nemělo!

 • Dvojí stimulace


  Pro uvolnění je nejlepší, když se dráždí zároveň ještě jiná erotogenní zóna. Takže například klitoris, prsní bradavky nebo vagina. Pokud je totiž žena vzrušená, je mnohem uvolněnější. Mnoho žen pouze stimulací v konečníku nevyvrcholí, potřebuje k tomu ještě přidat něco dalšího.

   

Diskuse ke článku
.