Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno 21°C

Už jste vyzkoušeli analingus? Tohle na něm muže i ženy tolik vzrušuje!

5. března 2022 | 06:00

Technika, která je pro mnoho z vás neznámou a již mnoho dalších považuje za tabu, se nazývá analingus nebo také rimming. Během této sexuální praktiky dochází ke kontaktu jazyka nebo rtů s řitním otvorem nebo uzdičkou mezi řitním otvorem a genitáliemi. Je to velice intimní záležitost, kterou mnoho lidí v běžné konverzaci nerozebírá, mnoho dalších ji považuje za nehygienickou.

Někteří experimentátoři se rádi oddávají análnímu sexu. Možná jste si všimla, že stimulace spojení mezi řitním otvorem a genitáliemi je pro většinu mužů vysoce vzrušivá. Když vám při orálním uspokojování náhodně zabloudí jazýček do otvoru, mužná chlouba na to okamžitě reaguje.

Proč to vyzkoušet

Řitní otvor a jeho okolí jsou protkány mnoha jemnými nervovými zakončeními, a proto jsou vysoce citlivé. Stimulací těchto míst proto snadno docílíte mužovy erekce. Jazyk je oproti prstům mnohem citlivější, takže rimming, tedy orální stimulace řitního otvoru, může přinášet úžasně slastné pocity, a to nejen u mužů. Samozřejmě abyste si analingus užili, musí se dodržovat určitá pravidla.

Jak se připravit

Předtím než se pustíte do tohoto experimentu, rozhodně doporučujeme osprchovat se. Použijte prst k tomu, abyste zbavili řitní otvor veškerých nečistot, a to i těch, které se nacházejí hlouběji. Pro orální stimulaci není úplně nutný celkový rektální výplach, ale pokud máte možnost, klidně ho proveďte.

Oholte se

Ano, chloupky rostou i kolem řitního otvoru, a přestože si myslíte, že vám tam nerostou, určitě se jich tam pár najde. Hladký povrch rekta je nejen příjemnější pro toho, kdo vám rimming provádí, ale zvýší se tím také senzitivita pokožky, a tím pádem bude i pro vás jako příjemce zážitek intenzivnější.

Pozor na double dip

Toto pravidlo se týká análního sexu stejně jako rimmingu. Pokud vám bude přítel poskytovat toto orální uspokojení, je důležité, aby dodržoval pravidlo týkající se hygieny. V řitním otvoru mohou přebývat bakterie, které jsou velice nebezpečné, pokud by se dostaly do vaginy. Mohly by způsobit nepříjemné záněty. Proto pokud se věnuje řitnímu otvoru, je třeba zůstat tam a před stimulací vaginy je třeba vypláchnout si pusu.

Vypláchněte si

Je vždy hygieničtější si po této disciplíně vypláchnout pusu ústní vodou, která zničí veškeré bakterie. Potom můžete nejen pokračovat bezpečně v dalších hrátkách, ale i to osvěží váš dech a líbání bude pro vás oba příjemnější.

Podívejte se na video, kde odbornice radí s výběrem správné anální hračky:

Video se připravuje ...
Expertka radí, jak si vybrat anální pomůcky • VIDEO: Adam Balažovič