Pondělí 24. června 2024
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
Polojasno 24°C

Jak se ženám líbí anální sex? Anonymní názory z internetu to napoví!

 • 10. ledna 2017 | 06:00

  Anální sex je disciplína, kterou řeší spousta žen i mužů. V internetových diskusích na všech možných serverech se k tomuto tématu vyjadřuje kdekdo. Reakce a prožitky jsou samozřejmě velice individuální. Někdo se dokáže uvolnit a překonat zábrany a užít si to, jiný ne. S kterým názorem se ztotožníte vy?

 • Ani nepoužíváme lubrikant


  Autor: shutterstock
  Občas ho provozujeme. Partnerovi i mně se líbí. Ani nepoužíváme lubrikant. Prostě předehra je tak dlouhá, dokud nejsme oba dostatečně vlhcí. Chce to opravdu trpělivost, protože jeden netrpělivý pohyb může znamenat konec celé snahy. Hlavní heslo zní: uvolnit se. Většinou při něm i dosáhnu orgasmu, s trochou podráždění rukou vepředu.

 • Musí být nálada


  Autor: shutterstock
  Párkrát za rok se na anální sex dostane. Musí na to být nálada. Trvá to dlouho, chce to hodně trpělivosti a hodně lubrikantu a líbí se mi to, protože je při tom přítel hrozně něžný, opatrný a ohleduplný a nikam nespěchá. A co se příprav týče, tak já si předtím udělám klystýr, používáme kondom a je potřeba hodně gelu.

 • Hlavně se uvolnit


  Autor: shutterstock
  Zkoušela jsem to, vlastně to může být docela hezké, i když já tomu nějak šíleně neholduju, ale jednou za čas tím manžela „obdaruju“ a on je spokojený. Pokud to chcete zkusit, připravte se na to, že budete mít ze začátku takový divný pocit, jako když musíte na velkou. Hlavně se uvolnit, nezatínat zadek, když do vás bude vstupovat a ani potom, nikam by se nedostal. Pokud do vás nevtrhne jak Švédi do Prahy, ale půjde pomalu a opatrně, po pár pohybech si zvyknete na ten „divný pocit“ a bude se vám to líbit.

 • Není to můj šálek kávy


  Video se připravuje ...
  Expertka radí, jak si vybrat anální pomůcky • VIDEO: Adam Balažovič
  Mou velikou výhodou na tomto poli je, že manžel tuto praktiku považuje za „nechutnou“, a tudíž nic podobného neprovádíme. Ex si v tom ale liboval, takže jsem se párkrát podvolila. Každopádně je potřeba mazat, mazat a zase mazat. Můj šálek kávy to není, jsem ráda za současný stav.

 • Je to příjemné spíš pro chlapa


  Autor: Shutterstock.com
  Sem tam provozujeme, samozřejmě s kvalitním lubrikantem, někdy je to příjemné, někdy ne, když ne, tak manžel přestane. Myslím, že je to hodně příjemné spíše pro chlapa.

 • Není to příjemné


  Autor: shutterstock
  Manžel si to taky přeje zkusit. Ještě to s nikým nedělal, zkoušeli jsme to asi dvakrát a obojí bylo katastrofa. Po klystýru, pomalu, první prsty, pak vibrátor a stejně to bylo strašné. Fakt pro mě špatný zážitek a už to nechci zkoušet. Není to příjemné, jen nevím, jak to manželovi vyhnat z hlavy, aby stále nenaléhal.

   

Diskuse ke článku
.