Čtvrtek 22. února 2024
Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk
Oblačno, déšť 9°C

Tyhle věci nikdy nedělejte během sexu!

 • 10. prosince 2016 | 06:00

  Sex je disciplína, v které si mnoho z nás velice libuje a v níž podává skvělé výkony. V každém případě jsou jistá pravidla, která by se měla dodržovat, jak už to v životě bývá. Aby se vaše sexuální hrátky nezměnily v noční můru, bude lepší vyhnout se během sexu těmto věcem.

 • Latex a olejový lubrikant


  Autor: shutterstock
  Pokud používáte kondomy, což byste mimochodem měla, pokud nemáte stálého partnera, nikdy nepoužívejte olejové lubrikanty s latexovým kondomem. Při této kombinaci dochází často k narušení kondomu, a ten je tím pádem nefunkční. Sáhněte tedy raději po gelových nebo vodních.

 • Kontrolovat telefon


  Autor: shutterstock
  Život bez mobilního telefonu si už nikdo z nás moc nedovede představit. Jsou ovšem situace, kdy by měl jít rozhodně stranou, a jednou z nich je sex. Není nic horšího než sáhnout po telefonu, když vám přijde esemeska. Tím dáváte partnerovi jasné znamení, že vás sex s ním vůbec nebaví.

 • Tvářit se otráveně


  Autor: shutterstock
  Pokud má váš partner trochu problém s vyvrcholením a trvá mu to déle než obvykle, netvařte se otráveně nebo nakvašeně. Představte si sama sebe v jeho kůži, taky by se vám nelíbilo, kdyby ztrácel trpělivost s vaším orgasmem.

 • Neustále mluvit


  Autor: shutterstock
  Jsou lidé, kteří mluví a mluví, a tak proud slov, který vychází z jejich úst, je jako neutichající vodopád. Během sexu to může být opravdu nepříjemné. Přes neustálé žvanění si nemůžete snad ani užít to, co děláte, a stejně tak váš partner bude mít problém se soustředěním.

 • Nemluvit vůbec


  Autor: shutterstock
  Mluvit moc a nemluvit vůbec jsou dva extrémy a extrémy, jak je známo, nejsou dobré v ničem. Přílišné mluvení jsme již probraly, ale totální ticho, to je také k zbláznění. Sex je přece jen o komunikaci a alespoň malé ujištění, že vám partner dělá dobře, je skvělé.

 • Splést si jméno


  Autor: shutterstock
  Jedna z nejhorších věcí, které se vám během sexu mohou stát, je to, že během toho, co vám partner dělá dobře, budete vykřikovat jméno někoho jiného. Něco takového opravdu nechcete.

 • Být jak leklá ryba


  Autor: shutterstock
  Pokud nemáte na sex náladu nebo energii, tak to partnerovi raději řekněte. Pokud totiž nebudete vynakládat žádnou energii a neukážete tak, že stejně jako on sex chcete a že vás baví, bude to tragédie. Nikdo nechce mít sex s leklou rybou.

Diskuse ke článku
.