Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 20°C

Orgasmus každé ráno? Vyzkoušejte budík na klitoris!

VIDEO: Now this
24. července 2018 | 06:00

Někdy se nám zdají tak živé erotické sny, že se probudíme orgasmem. A je to strašně příjemný pocit. Představte si ale, že se takhle můžete budit každý den. Tuto myšlenku už nějaké šikovné ručičky dotáhly do konce a budík do kalhotek je na světě!

Zvuk budíku je pro většinu z nás tím nejotravnějším zvukem, který existuje. Snažíme se zpříjemnit si vstávání alespoň pěknou písničkou, ale ani tak to není ideální. Nyní si můžete pořídit zvláštní budík, jmenuje se Little Rooster – tedy malý kohout. Bude "kokrhat" ve vašem spodním prádle...

Nastavíte si budík na čas, který je ideálně o pět minut dřív, než opravdu potřebujete vstávat, a místo nepříjemného zvuku začne delší konec budíku, který je umístěn na klitorisu, vibrovat. Zařízení má dvacet sedm ultratichých režimů a vibrace se stupňují, dokud nebudete mít dost.

Britská firma, která přišla s touhle novinkou na trh, asi ani netušila, jaký bude mít zařízení úspěch. Během pár dní byly vyprodané. Samozřejmě je možno si budík objednat přes internet. Je tak tichý, že jeho vibrace nejsou téměř slyšitelné, takže ho můžete používat i přes den, a dokonce na veřejnosti. „Dala jsem si ho do kalhotek, když jsem šla na rande. Seděli jsme v kavárně a v nastavený čas začal vibrovat. Chudák kluk vůbec netušil, proč vůbec nedokážu dávat pozor na to, o čem mluví,“ přiznala se na webu výrobce spokojená zákaznice.  

Jak pohodlné je s budíkem celou noc spát a zda se udrží v místech, kde má, se nikde nepíše a bohužel jsme ještě neměly možnost to vyzkoušet. Za pokus by to ale určitě stálo!