Pátek 8. prosince 2023
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno, déšť se sněhem -1°C

Nejlepší orgasmus: Naučte ho těchto pět prstových technik

 • S pomocí těchto prstových technik vás dovede až do sedmého nebe!
  13. června 2016 | 16:00
  Když se seznámíte s mužem a čekáte, že z toho něco bude, také se neubráníte pohledu na jeho ruce a prsty? Není se čemu divit! Právě pěkná ruka totiž dokáže říct o muži více, než si myslí. Takové šikovné prstíky, které ví, kam a kdy sáhnout, se vyvažují zlatem. I když se říká, že rukou si to ženy umí udělat lépe samy, dáme jim pár tipů, jak tuto skutečnost vyvrátit. Naučte svého milence to nejlepší z prstových technik!
 • Začněte u klitorisu

  sex
  Autor: shutterstock
  Pokud nejsme dostatečně vzrušené, a neprodukujeme tím pádem vlastní lubrikaci, je třeba, aby partner použil lubrikační gel. Klitoris je opravdu citlivý a opakované tření nasucho by udělalo spíš více škody než užitku. Partner by měl také při masáži klitorisu postupovat velice opatrně a jemně. Začít s jemnými krouživými pohyby a přidávat na síle tlaku a intenzitě pohybu podle toho, jak budete reagovat.
 • Klouzání

  Sex
  Autor: Shutterstock.com
  Jak už název této techniky napovídá, bude partner svými prsty klouzat po klitorisu a celém okolí. Také u této aktivity je stěžejní, abyste byla dostatečně vzrušená a vlhká. Samozřejmě existují lubrikanty, které pomohou, aby vše proběhlo hladce. Pak vám jeho laskání bude neskonale příjemné.
 • Prstová náhrada

  ...
  Autor: Shutterstock.com
  Partner si klekne mezi vaše rozevřené nohy a vsune do vás tolik prstů, aby zcela vyplnil prostor. Prsty pak klouže pomalu a rytmicky ven a dovnitř, a simuluje tak penis a běžnou penetraci. Tato technika je dobrá také v případě, že muž je ve svém výkonu příliš rychlý a vy jste ještě neukojena.
 • Dvojí prstoklad

  sex
  Autor: shutterstock
  Tato technika vyžaduje trochu cviku, ale zvládne to jistě každý muž. Jde o to, že jednou rukou simuluje partner kopulační pohyby penisu a druhou masíruje klitoris. Každá ruka je přitom v trochu jiném tempu. Záleží také na vás, abyste ho korigovala a říkala mu, kde ubrat a kde zrychlit.
 • Expedice k bodu G

  Vášeň
  Autor: shutterstock
  Tahle výprava bude bavit nejen vás, ale i vašeho partnera. Pokud sama nevíte, kde se váš bod G nachází, vydejte se ho společně hledat. Je nutno dodat a platí to i pro předchozí návody: celý náš sexuální orgán je velice citlivé místo, takže pozor na sílu, rychlost a také na nehty. Pomalým prozkoumáváním vnitřních stěn vaginy může váš partner narazit na místa, o kterých jste ani nevěděla, že tam jsou. Prsty se totiž prozkoumává mnohem snáz než penisem.

Diskuse ke článku
.