Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno, déšť 21°C

4 věci, které jsou podle mužů na ženách nejvíce sexy

 • Buďte veselá a upřímná. To se cení.
  29. ledna 2016 | 06:00

  To, že to mezi mužem a ženou zajiskří, vždycky záleží kromě jiného na jejich aktuální chemické přitažlivosti. Jestli oni dva si konkrétně voní či nevoní. Žádná žena tedy nemůže připadat nejpřitažlivější úplně každému chlapíkovi. Každému se líbí jiné vlasy, jiná postava, jiná povaha. Přesto se ale na několika věcech, jež je na ženách přitahují, shodnou. A není to gigantický výstřih, který jim dáma naservíruje pod nos. Co mužům přijde na ženách sexy?

 • Sebedůvěra

  Noste tmavé barvy, ty ženám sluší!
  Autor: Shutterstock.com
  Tohle je základ, shoduje se většina oslovených, a my ženy jim musíme dát za pravdu. Samy víme, že když máme pocit, že nám to prostě sluší, připadáme si najednou i vtipnější, jsme odvážnější a uvolněnější. Typickým důkazem budiž fakt, který jsme zažily na vlastní kůži téměř všechny: ve chvíli, kdy jsme byly nezadané a hledající, jako by se všichni potenciální zájemci odstěhovali do jiné galaxie. Ve chvíli, kdy jsme se zamilovaly a byly šťastné, začalo kolem nás poletovat potenciálních partnerů nadbytek. K sebevědomí si každá z nás musí najít cestu sama, dobré ale je začít mít ráda sama sebe.

 • Dobrá nálada

  život
  Autor: Shutterstock.com
  Ne každý muž je nadšen z příliš vtipné partnerky, která je navíc tak trochu šmrncnutá chytrou horákyní. To ocení jen v případě, že jste oblečená-neoblečená, rozhodně ale nebudou chtít, abyste jim dokazovala svou inteligenci celý večer. Co ale muži ocení vždycky, jsou schopnost podílet se na pohodové konverzaci, naše radost, dobrá nálada a smích.

 • Zájem a obdiv

  ...
  Autor: shutterstock.com
  I když to nahlas zas tak často nepřiznávají, dostane je, když jim žena naslouchá, projevuje zájem a – co si budeme říkat – i obdiv. Nemusíme snad přímo omdlévat nad jejich statečností a bezbřehou inteligencí, ale náznak obdivu bývá silným afrodiziakem. Muži se k nám pak na oplátku rázem začnou chovat jako k bohyni.

 • Když jim to sluší

  Namísto plandavých věcí noste přiléhavé oblečení.
  Autor: Shutterstock.com
  Nedostatky, které řada žen vidí na své postavě, jsou pod rozlišovací schopnost většiny mužů. Jestli se nám někde něco boulí, jestli jsou naše stehna v nesprávném poměru k bokům či obličeji, to bude zapomenuto ve chvíli, kdy nám to bude slušet. Je úplně jedno, jestli jsou to červené šaty s velkým výstřihem nebo džíny a svetřík. Čeho si ale muži všimnou, je neustálé ošívání se, narovnávání nepadnoucího svršku a posouvání něčeho, co už nám doma přišlo příliš krátké. To rozhodně nezaboduje.

  Zajímá vás také, jaké maličkosti zlepší váš život a skoro nic vás nestojí?

Autor: is
Diskuse ke článku
.