Sobota 2. prosince 2023
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav
Zataženo, sněžení 0°C

Pozor! Nevěra není jen o sexu, tohle všechno se počítá

 • Nevěra není jen o sexu
  14. září 2021 | 06:00

  Když se řekne nevěra, tak si většina z nás okamžitě představí sex. Statistiky dokázaly, že ženy snáze tolerují nevěru, ve které nehrají roli emoce. To samozřejmě neznamená, že by bylo jakékoli podvádění v pořádku. Je jednoduchý test, jak poznáte, že jde o podvádění: Pokud se vašemu partnerovi nesvěříte s tím, že máte jakýkoli kontakt s danou osobou, ať už to je sebenevinnější, je to aférka!

 • Pracovní „manžel“

   

  Autor: Shutterstock
  Jedna věc je mít v práci blízkého přítele, který vám pomáhá přežít pracovní dobu a se kterým kujete pikle proti šéfovi. Jiná věc už je mít přítele, kterému se svěřujete se vším – a žádné tajemství není svaté. Trávíte spolu každý okamžik v práci, obědy a kafíčka, ale doma se o práci vůbec nezmiňujete. Pokud opravdu nechcete něco víc, pak raději zasvěťte partnera do pracovních věcí, do toho, jak to v práci chodí, a možná ho i seznamte s kolegy… 

   

 • Flirtujete on-line

   

  Autor: profimedia.cz
  Internet otevírá celý širý svět příležitostí k nevěře. Může to být s vašimi kamarády, známými nebo absolutními cizinci. Při osobních setkáních se k flirtování a intimním narážkám nedostanete tak rychle jako na internetu. Je to jednoduché, připadáte si bezpečně, protože je to celé jen virtuální. Vzniká takový podivný mix mezi intimitou a nedosažitelností. To ovšem vůbec neznamená, že je to v pořádku. Na internetu totiž trávíte čas a vkládáte do konverzací své emoce. 

   

 • Telefonní aférka

   

  Autor: Shutterstock.com
  Telefon je v dnešní době zcela nerozlučnou součástí života. Pokud ale každých pět minut kontrolujete Facebook, kazí to atmosféru ve vztahu. Vzpomeňte si, kdy naposledy jste měli klidnou večeři nebo se jen tak váleli v posteli, užívali si jeden druhého, aniž byste měli telefon přilepený na uchu nebo zuřivě textovali. Pokud dáváte konverzaci na telefonu s „kamarádem“ přednost před časem stráveným s vaším přítelem, máte aférku! 

   

 • Moc dobrý nejlepší kamarád

   

  Autor: Shutterstock.com
  Není vůbec nic špatného na tom mít kamarády mužského pohlaví, a už vůbec nic na tom, když máte nejlepšího přítele muže. Samozřejmě máme na mysli muže, na kterého může váš přítel žárlit, tedy není gay. Je jasné, že s ním sdílíte veškeré své prožitky a zážitky, radíte se v různých situacích, to je normální. Vše je v pořádku, pokud jste schopná s ním seznámit svého přítele. Jestliže se ale bojíte říci, o čem jste se s kamarádem bavila, pak tu něco zavání průšvihem.   

   

 • Překračujete hranice s cizincem

   

  Autor: Shutterstock.com
  Anonymita a neznámé, to všechno má své kouzlo. Pokud často vyrážíte na služební cesty nebo trávíte čas sama bez partnera, svádí to k navazování kontaktu s úplnými cizinci. Třeba v letadle nebo ve vlaku si vedle vás sedne pohledný muž, který s vámi začne flirtovat. Najednou vám dává něco, co vám v běžném životě a vztahu chybí. Pokud začnete vyplňovat toto prázdné místo s cizím člověkem, už si zahráváte s emocemi a city a je to jasné překročení hranic. Nemluvě o sexu s cizím mužem, ten se také počítá! 

   

 • Závislost na pornu nebo sexuálních pomůckách

   

  Video se připravuje ...
   • VIDEO: Adam Balažovič
  Vibrátor ani porno nejsou člověk, ale je možné na nich získat závislost. Kvůli nadměrnému používání těchto prostředků k uspokojení vás pak sex s partnerem možná nebude bavit. Tím samozřejmě není řečeno, že pokud si koupíte vibrátor, jsou muži zcela ztraceni. Mluvíme tu o nadměrném používání. Máte-li ale stálého partnera, a přesto dáváte přednost sexu s vibrátorem, potom máte evidentně problém.

   

Diskuse ke článku
.