Čeho si na vás muži při sexu vždycky všimnou

 • Muži jsou všímaví, ale všímají si úplně jiných věcí než si myslíte
  17. ledna 2018 | 06:00

  Mnoho z nás si dělá hlavu s tím, jak při sexu vypadá. Nedokážeme se uvolnit, protože máme pocit, že se nám na bříšku místo buchet rýsují spíš mazance! Tohle chlapy ale vůbec nezajímá, vidí věci spíš ve větším obraze než v detailech. To, co je upoutá, čeho si všímají, a to, jak se jim zaryjete do paměti, souvisí spíš s tím, jak si to dokážete užít.

 • Vaše iniciativa

  Pokud bude muset váš partner celou noc „odmakat“, tak to na něj asi jako milenka moc velký dojem neuděláte. Jen tak otálet a vyčkávat, co udělá muž, a sama nijak nezapojovat svou iniciativu, to vás moc vysoko v žebříčku neposune. Takhle si bude myslet, že nemáte vůbec zájem, a to je něco, co se rozhodně nedá přehlédnout. Zkuste aspoň pomoci mu při svlékání, otočit ho na záda a hupnout na něj!

  Podívejte se, co se děje během sexu ve vašem těle:

  1080p 720p 360p
  Sex ve dvou minutách • VIDEO: 

 • Způsob, jakým se pohybujete

  Stejně jako iniciativa, tak i to, jak v posteli reagujete na jeho přítomnost, dotyky a pohyby, je nezapomenutelné a muži to zaznamenají a ohodnotí. Pokud ho budete omotávat jako liána, užívat si toho, jak se vaše kůže dotýká jeho, potom mu bude jasné, že po něm toužíte. Mrtvola bez kapky života, strnulá a chladná – co si budeme povídat, vám by se to také nelíbilo!

 • Vaše oči

  Možná si to ani neuvědomujete, ale vaše oči jsou strašně čitelné a z pohledu se dá hodně vyvodit. Muži nejsou zase tak nevšímaví, jak si o nich často myslíte. Pokud si budete se zájmem prohlížet jeho nahé tělo nebo se mu budete dívat do očí, potom je všechno v pořádku. Klopení očí, těkání nebo pohled „do blba“, to bude naznačovat znuděnost, přílišný ostych. Může se také zdát, že začínáte pochybovat, jestli právě v ten daný okamžik děláte dobře, a to člověku nepřidá.

  Podívejte se co skuteční lidé řekli o své první masturbaci:

  1080p 720p 360p
  Anketa: Jaká byla vaše první masturbace? • VIDEO: 

 • Váš dech

  Nemusíte dýchat tak, jako byste zrovna doběhla maraton nebo tramvaj, záleží na vaší kondici, ale zvýšená frekvence dechu a jeho prohlubování jsou jasným znakem, že jste vzrušená a nemůžete se dočkat toho, co přijde. Horký dech na partnerově krku a uchu a vzrušené šeptání, to nezapomene!

 • Čerstvé oholení a sexy prádlo

  Oni si všimnou, samozřejmě. Pokud nejste oholená, nevadí jim to, ale všimnou si – stejně tak, jako když na sobě máte sexy prádélko. Ocení především to, že jste se na ně připravovala. Pokud jde o spontánní záležitost, pak je jasné, že nebyl čas na přípravy. 

Diskuse ke článku
.
1080p 720p 360p
DesktopMobile